راز مرگ بابی چارلتون فاش شد

پزشکی قانونی انگلیس، راز درگذشت اسطوره تیم فوتبال منچستریونایتد و سه‌شیرها را فاش کرد.

به گزارش پارسینه پلاس،  سر بابی چارلتون اسطوره باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی فوتبال انگلیس روز شنبه ۲۹ مهرماه در ۸۶ سالگی درگذشت.

حالا چند روز پس از درگذشت اسطوره شیاطین سرخ، تحقیقات درباره مرگ وی از اتفاقی که منجر به درگذشت او شده است، پرده برداشت. بر اساس تحقیقات انجام شده، سر بابی چارلتون، پس از سقوط تصادفی در یک خانه مراقبتی در ناتسفورد درگذشته است. این تحقیقات روز چهارشنبه در دادگاه پزشکی قانونی Cheshire ارائه شد. ستاره فقید تیم ملی انگلیس در آسایشگاه The Willows در ناتسفورد که مخصوص مراقبت از بیماران مبتلا به زوال عقل است، سکونت داشت.

گفته می‌شود پزشکی قانونی به این نتیجه رسیده است که مرگ چارلتون بر اثر یک حادثه رخ داده و او هنگام بلند شدن از روی صندلی، تعادل خود را از دست داده و به طاقچه پنجره و «احتمالاً رادیاتور» برخورد کرده است.

اسطوره فوتبال انگلیس با به ثمر رساندن ۲۴۹ گل در ۷۵۸ بازی، به عنوان یکی از بازیکنان برتر تاریخ منچستریونایتد شناخته می‌شود. او در سال ۱۹۶۸ با یونایتد قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شد و سه قهرمانی در لیگ انگلیس به دست آورد. چارلتون در سال ۱۹۶۶ نیز با انگلیس قهرمان جام‌جهانی شد. او ۱۰۶ بازی ملی برای انگلیس انجام داد و ۴۹ بار گلزنی کرد که رکورد گلزنی او از سال ۱۹۷۰ تا ۲۰۱۵ دست نخورده باقی ماند و وین رونی در سال ۲۰۱۵ این رکورد را شکست.

منبع: عصر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا