راننده ماشین با گول زدن دختر ۸ ساله به او تجاوز کرد

ماجرای تجاوز جنسی به دختر بچه را در این مطلب میخوانید.

به گزارش پارسینه پلاس، راننده خودروی پراید که با فریب دختر هشت ساله، وی را مورد تجاوز داده بود، به زودی در شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد. این پرونده از اردیبهشت امسال با شکایت یک زن جوانی آغاز شد که مدعی بود دختر هشت ساله‌اش از سوی راننده یک خودروی سفیدرنگ مورد آزار قرار گرفته است. در توضیح ماجرا، این زن گفت: وقتی دخترم از مدرسه برگشت، از او خواستم تا برای خرید به مغازه سر کوچه‌مان برود. اما بعد از یک ربع که خبری از او نبود، به جلوی مغازه رفتم و دیدم که آنجا نیست.

از آنجا خبری از دخترم نبود تا اینکه بعد از نیم ساعت او را با وضعیت آشفته و به هم ریخته دیدم. او بهم گفت که به راننده یک پراید آدرسی را نشان داده که او را آزار داده بود. این پرونده در حال بررسی و محاکمه قرار دارد تا انصاف در این موضوع برقرار شود

مأموران پس از شکایت، با بررسی دوربین‌های مداربسته و پیدا کردن پلاک خودرو، متهم را که مردی ۳۵ ساله بود، شناسایی و بازداشت کردند. پرونده با تکمیل تحقیقات به شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و نخستین جلسه تحقیق برگزار شد.

در جلسه، دختربچه توضیح داد که راننده پراید از او خواست تا سوار ماشینش شود و آدرسی را به او نشان دهد. او ادعا کرد که راننده او را آزار داده و تهدید کرده که درباره این اتفاق به کسی چیزی نگوید، وگرنه او را میکشد.

مادر قربانی هم توضیح داد که وقتی دختر به خانه برگشت، لباس‌هایش پاره شده بود و این ماجرا تأثیر بدی بر روحیه دختر ایجاد کرده و او شب‌ها کابوس می‌بیند. او اعلام کرد که انتظار مجازات برای راننده پراید را دارد.

متهم به ادعاهای دخترک اعتراض کرد و گفت که فقط برای پرسیدن آدرس او را سوار ماشین کرده و از آزار دادن خودداری کرده است. پرونده در حال حاضر در مراحل رسیدگی دادگاه قرار دارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا