رقابت اسماعیل محرابی با کیلین مورفی برای خرس نقره‌ای بهترین بازیگر فستیوال برلین

دوشنبه ۲۲ ژانویه لیست نهایی فیلم‌های بخش مسابقه هفتاد و چهارمین فستیوال فیلم برلین اعلام شد و فیلم «کیک محبوب من» ساخته مشترک بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم با بازی لیلی فرهادپور و اسماعیل محرابی و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی در بخش اصلی فستیوال امسال با ۱۹ فیلم دیگر از نقاط مختلف جهان رقابت خواهد کرد.

یکی از فیلم‌های رقیب «کیک محبوب من»، فیلم ایرلندی Small Things Like These با بازی و تهیه‌کنندگی کیلین مورفی است. بازیگر ۴۷ ساله مشهور که با سریال «پیکی بلایندرز» به محبوبیت زیاد رسید و امسال با فیلم «اوپنهایمر» از شانس‌های اصلی اسکار بهترین بازیگر مرد است.

یکی از رقبای کیلین مورفی برای کسب جایزه بهترین بازیگر در این دوره از فستیوال برلین، اسماعیل محرابی، بازیگر پیشکسوت کشورمان است. اسماعیل محرابی که آخرین حضورش در یک فیلم سینمایی به فیلم «گذر موقت» محصول ۹۴ برمی‌گردد، طی این سال‌ها بیشتر در سریال‌های تلویزیونی جلوی دوربین رفته است.

اسماعیل محرابی حال در آستانه ۸۰ سالگی، با بازی در فیلم «کیک محبوب من» شرایط حضور در فرش قرمز یکی از مهم‌ترین فستیوال‌های سینمایی جهان را پیدا کرده و پس از ۶۰ سال تجربه بازیگری می‌تواند به جایگاه واقعی خود در این عرصه برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا