رنگ سبز در دکوراسیون خانه با چه رنگ هایی ست می شود؟

با این چهار ترکیب رنگی، خانه‌ای جذاب و متفاوت داشته باشید.

به گزارش سک زندگی به نقل از مجله دلتا، به‌کاربردن رنگ سبز در دکوراسیون خانه یک حس خاص و مسحورکننده به خانه خواهد داد. سبز از آن رنگ‌هایی است که آرامش را مهمان لحظه‌های شما خواهد کرد. با ما استفاده درست و اصولی از این رنگ در دکوراسیون خانه را بهتر بشناسید.

سبز، این رنگ نوستالژیک شگفت‌انگیز که طیف‍های گسترده و متنوعی دارد که بیشتر اوقات جزء رنگ‌های سرد قرار می‌گیرد. اینکه رنگ سبز در دکوراسیون با چه رنگ‌های دیگری بهتر هماهنگ و ست می‌شود را در ادامه به شما خواهیم گفت.

سبز زمردی همراه نارنجی پررنگ

اگر دنبال هیجان و طراحی آزادانه دکوراسیون با جسارت خاصی هستید، ترکیب رنگ سبز زمردی با نارنجی پررنگ را به‌هیچ‌عنوان دست‌کم نگیرید. نارنجی‌رنگی گرم و پر شور است درحالی‌که سبز زمردی رنگی خنک و باطراوت است. این دورنگ در کنار هم فضایی متعادل ایجاد می‌کنند که محیط خانه شما را گرم و دلپذیر نشان خواهد داد.

ترکیب رنگ سبز و صورتی

وقتی اسم رنگ صورتی به میان می‌آید خیلی‌ها به یاد فضاهای مهدکودکی می‌افتند. بااین‌وجود این رنگ‌ها در کنار هم می‌توانند فضایی بسیار جذاب و غیرمنتظره خلق کنند. سبز تیره و صورتی کدر رنگ‌های مدرنی هستند که این روزها کاربرد وسیعی در دکوراسیون یافته‌اند.

سبز و سیاه

یکی از شگفت‌انگیزترین ترکیب رنگ‌هایی که می‌تواند خانه شما را لوکس و متفاوت نشان دهد ترکیب رنگ سبز به همراه سیاه است. جذابیت این رنگ‌ها در کنار هم چنان سیرکننده و جسورانه است که چشم هر بیننده‌ای را می‌فریبد. برای جذابیت بیشتر فضا می‌توانید اندکی رنگ سفید یا طلایی هم به این ترکیب رنگ‌ها اضافه کنید تا خانه‌ای لاکچری در حد ثروتمندترین اقشار جامعه داشته باشید.

سبز یشمی همراه خردلی

ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون همراه خردلی مدتی است که بر سر زبان‌ها افتاده و خیلی‌ها مشتاق استفاده از این دورنگ خاص شده‌اند. این دورنگ در کنار هم برای دکوراسیون‌های وینتیج بسیار کاربردی هستند. حس و حال دکوراسیون وینتیج در خانه‌تان را می‌توانید با این دورنگ که هیچ‌گاه هم از مد نمی‌افتند، زنده کنید. برای جذابیت بیشتر فضا اضافه کردن مبل‌های عتیقه و کلاسیک را هم در نظر داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا