رنگ موهای مد نوروز ۱۴۰۳

رنگ مو یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند روی چهره تاثیر مثبت یا منفی بگذارد بنابراین بهتر است که از رنگ‌های مناسب استفاده کنید.

به گزارش سبک ایده‌آل، انتخاب رنگ موی مناسب با چهره و همچنین رنگ مویی که در سال جدید نیز مد باشد شاید در نگاه اول کاری سخت بوده و افراد بگویند فرقی نمی‌کند از چه رنگی استفاده شود؛ اما ما در این مطلب از دلتامگ به شما رنگ موهای مد شده را نشان می‌دهیم.

انتخاب رنگ موی مناسب

با نزدیک‌شدن به فصل بهار و سال نو بسیاری از خانم‌ها به دنبال تغییر در ظاهر خود و زیبایی هر چه بیشتر هستند. اگر شما نیز جزو این دسته از خانم‌ها هستید باید بدانید که تأثیر رنگ مو بر چهره بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید روی چهره شما تأثیر می‌گذارد.

عید ۱۴۰۳ هرگز موهایتان را زیادی تیره نکنید!

بعضی از خانم‌ها گمان می‌کنند که رنگ موی تیره چهره‌شان را جوان‌تر و زیباتر می‌کند؛ اما هرگز این‌گونه نیست زمانی که موهایتان را یکدست مشکی بدون ایجاد رگه‌های روشن‌تر یا متفاوت کنید، خطوط و چروک‌های ظریف، برجسته می‌شوند؛ بنابراین بهتر است از تیره‌کردن موهایتان صرف‌نظر کنید و اگر به رنگ‌های تیره علاقه دارید به‌جای مشکی کردن موهایتان از رنگ شاه‌بلوطی استفاده کنید. انتخاب رنگ موی مناسب بسیار مهم است بنابراین دقت کنید تا چهره‌تان پیر نشان داده نشود.

عید امسال کدام رنگ موها مد هستند؟

برای انتخاب رنگ موی مناسب رنگ طبیعی موهایتان را هرگز فراموش نکنید
اشتباه دیگری که بسیاری از خانم‌ها آن را انجام می‌دهند آن است که رنگ طبیعی موهایشان را به میزان زیادی تغییر می‌دهند. شما هرگز نباید رنگ متضاد موهایتان را انتخاب کنید؛ زیرا تغییرات زیاد و شدید ممکن است با رنگ پوست شما هماهنگ نبوده و شما را مسن‌تر کند.

اصلاً موهایتان را یک‌نواخت رنگ نکنید

ترندهای رنگ مو، مدام در حال تغییر و جایگزینی هستند. لازم است بدانید که امروزه هایلایت مو یکی از اصلی‌ترین رنگ‌ها در سالن‌های آرایشی است که بسیاری از خانم‌ها به آن علاقه زیادی دارند. بنابراین برای انتخاب رنگ موی مناسب هایلایت را فراموش نکنید.

عید امسال کدام رنگ موها مد هستند؟

رنگ‌های بلوند یا مشکی تک‌رنگ موهای شما را طبیعی جلوه نمی‌دهند و می‌توانند چهره‌ شما را خموده، بی‌احساس و پیر نشان دهند؛ اما رنگ‌های لوند و روشن در ترکیب با بیبی‌لایت و هایلایت‌های سوزنی، شما را شیک‌تر، زیباتر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

هرگز از این رنگ‌ها استفاده نکنید

رنگ موی بلوند پلاتینه با الهام از رنگ فلز یکی از بزرگ‌ترین ترندهای زیبایی در حال حاضر است؛ اما نکته مهم ماجرا آنجاست که اگر پوست خیلی روشنی دارید، این رنگ مناسب شما نیست.

زیرا ظاهر شما را کاملاً کرخت و بی‌احساس جلوه می‌دهد. برای رسیدن به رنگ بلوند پلاتینه پایه مو تا آخرین درجه روشن می‌شود، بنابراین بسیار در معرض خشکی مو و در نهایت ایجاد موخوره قرار می‌گیرد.

آمبره شیک‌ترین حالت مو

آمبره از جمله زیباترین تکنیک‌های رنگ‌کردن مو در چندین سال اخیر است. در این روش ریشه موها تا چندین سانتی‌متر به رنگ تیره بوده و ساقه موها رنگی روشن‌تر از ریشه آنها دارد. امسال عید موهایتان را آمبره کنید؛ زیرا رنگ‌کردن تمام موها نیاز به مراقبت مداوم دارد و با مراقبت‌نکردن از رنگ موهایتان پیرتر به نظر می‌رسید.

اصلاً از قرمز یک‌دست استفاده نکنید

یکی از رنگ‌های موردعلاقه خانم‌ها قرمز، شرابی، ماهاگونی و… است، بهتر است عید امسال موهایتان سایه‌هایی مانند قرمز مایل به بلوطی یا قرمز شرابی داشته باشد، این رنگ ظاهری گرم‌تر و روشن‌تر به‌صورت شما می‌دهد.

منبع: دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا