رنگ موی قرمز بدون استفاده از پودر دکلره

رنگ موی قرمز یکی از رنگ های جذابی بوده که طیف گسترده ای از فرمول ها را شامل می شود و می توانید آن را به کمک دکلره یا بدون دکلره روی موهای خود بگذارید.

به گزارش پارسینه، از آنجایی‌که فرمولاسیون رنگ مو قرمز بدون دکلره بسیار محبوب بوده، امروز تصمیم داریم به بررسی ۸ فرمول رنگ مختلف برای رنگ مو قرمز بدون دکلره بپردازیم و شما را با آنها آشنا کنیم.

۸ فرمول رنگ مختلف برای رنگ موی قرمز بدون دکلره

رنگ موی قرمز مخملی

رنگ موی قرمز مخملی یکی از انواع رنگ هایی می باشد که اگر پایه مو تیره دارید بهترین گزینه است. برای رسیدن به این رنگ مو کافی است که رنگ مو قرمز مخملی را تهیه و با اکسیدان ۹ درصد ترکیب کنید و روی موهای خود بگذارید.

رنگ مو قرمز بدون دکلره

رنگ موی قرمز فالونی

اگر فکر می کنید که تناژ قرمز باید بسیار غالب تر باشد یا قرمزی موها بیشتر نمایان باشد، می توانید دو سانت از واریاسیون قرمز نیز اضافه کنید. اگر موهای شما دکلره نشده است و در کل موهایی با پایه تیره دارید می توانید یک تیوپ کامل از رنگ قرمز فالونی را با ۵/۴ سانت از واریاسیون بنفش یا قرمز ترکیب کنید و اکسیدان مورد استفاده شما نیز ۶ درصد باشد.

رنگ موی قرمز شعله ای

رنگ مو قرمز شعله ای نیز از دیگر رنگ هایی است که بدون دکلره می تواند قرمزی زیبایی روی موهای شما ایجاد کنید، کافی است که این رنگ مو را تهیه کنید و با اکسیدان ۹ درصد ترکیب کنید.
اگر موهای خود را قبلا دکلره کرده اید و قصد تغییر رنگ دارید باید از اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ موی شرابی ماهگونی

اگر قصد دارید موهای خود را ماهگونی شرابی روشن کنید کافی است که یک تیوپ رنگ ماهگونی روشن را تهیه کنید و با اکسیدان ۹ درصد ترکیب کنید. این رنگ ماهگونی تناژ قرمز کمتری دارد از این رو اگر تمایل دارید رنگ قرمز یا شرابی غالب تر شود باید به اندازه ۴ سانت از واریاسیون قرمز و بنفش استفاده کنید.

رنگ موی قرمز ماهگونی شرابی

کسانی که تمایل دارند رنگ ماهگونی موهایشان بیشتر تناژ قرمز داشته باشد تا شرابی، رنگ قرمز ماهگونی شرابی گزینه خوبی است. کافی است ۲/۱ تیوپ رنگ ماهگونی پایه ۶، ۴/۱ تیوپ رنگ شرابی پایه ۶، ۴/۱ از تیوپ رنگ قرمز یاقوتی و ۲ سانت واریاسیون آبی و بنفش را با اکسیدان ۹ درصد ترکیب کنید تا به این ترکیب رنگ مو فوق العاده برسید.

رنگ مو قرمز ماگما

رنگ موی دیگری تحت عنوان رنگ مو قرمز ماگما وجود دارد که این رنگ مو آماده در بازار موجود است و نیازی به دکلره ندارد.

رنگ مو قرمز فانتزی

رنگ مو قرمز فانتزی از دیگر رنگ موهای محبوبی است که کافی است شامپو رنگ مو قرمز یا تیوپ رنگ مو فانتزی قرمز را تهیه کنید و روی موهای خود بگذارید.

۱۰ ترکیب رنگ بی نظیر برای انواع رنگ موی شرابی
رنگ موی شرابی از انواع مدل رنگ موها با طیف مختلف تیره و روشن است و شما می توانید برای ایجاد تغییرات در رنگ موهایتان از این مدل رنگ موی زیبا استفاده…

رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی

رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی نیز از رنگ موهایی بوده که می تواند روی پایه مو طبیعی بسیار زیبا نمایان شود، ۲/۱ از تیوپ رنگ قرمز گیلاسی و قرمز یاقوتی و ۴ سانت واریاسیون آبی و بنفش و ترکیب آنان با اکسیدان ۹ درصد برای رسیدن به این رنگ مو کافی است.

ماندگاری رنگ موی قرمز

روش هایی برای ماندگاری رنگ موی قرمز بدون دکلره

همانطور که می دانید رنگ هایی همچون رنگ قرمز از جمله رنگ هایی هستند که بسیار نیاز به مراقبت دارند تا شادابی و زیبایی خود را از دست ندهند، برای این موضوع شما می توانید از شامپو رنگ های مخصوص استفاده کنید. این شامپوها به پایداری رنگ موها کمک می کنند و سبب می شوند که در طولانی مدت رنگ موهای شما چندان دچار کدری و کمرنگی نشوند.

منبع : ما نی نی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا