روش شستن اسفنج بلندر، مثل روز اول نرم و تمیزش کنید

تمیز بودن اسفنج بلندر به دلیل تماس با پوست اهمیت زیادی دارد. شستشوی اسفنج های آرایشی به مراقبت و نگهداری از اسفنج بلندر و سلامت پوست کمک میکند.

به گزارش سبک ایده آل، تمیز کردن اسفنج بلندر یک امر ضروری است و باید آن را جدی بگیرید، زیرا اگر اسفنج بلندر را تمیز نکنید و آن را به صورتتان بزنید، میکروب ها و باکتری ها به صورتتان انتقال پیدا می‌ کنند؛ پس بهترین راه این است که در سریع ترین زمان ممکن آنها را تمیز کنید تا به مشکل بر نخورید و بتوانید آرایش خوبی داشته باشید.

شستن اسفنج بلند

روش تمیز کردن اسفنج بلندر با پد مخصوص

مرحله یک:

اسفنج بلندر را خیس کنید. آن را زیر آب شیر بگیرید تا به اندازه کافی خیس شود.

مرحله دو:

به پد مخصوص صابون بزنید. از یک مایع پاک کننده یا صابون استفاده کنید و به پد مخصوص زده و آن را به اسفنج بلندر بزنید تا کف کند.

شستن اسفنج آرایشی

مرحله سه:

شست و شو را انجام دهید. با دستتان اسفنج بلندر را فشار دهید تا کف داخل آن نفوذ کند و کرم ها و مواد آرایشی از آن بیرون بزند؛ سپس دوباره آن را زیر شیرِ آب بگیرید.

مرحله چهار:

اسفنج بلندر را کنار بگذارید و در معرض هوای آزاد قرار دهید تا به اندازه کافی هوا بخورد و خشک شود.

روش تمیز کردن اسفنج بلندر با صابون

مرحله یک:

اسفنج بلندر را خیس کنید. آن را زیر شیر آب بگیرید تا به اندازه کافی خیس شود. زمانی که خیس شود، حجم آن نیز افزایش پیدا می‌ کند.

مرحله دو:

پاک کننده را اضافه کنید. می‌ توانید از مایع دستشویی استفاده کنید یا کمی صابون به اسفنج بلندر بمالید و آن را ماساژ و فشار دهید و از کف دست استفاده کنید تا اسفنج بلندر به اندازه کافی کف کند.

تمیز کردن اسفنج آرایشی

مرحله سه:

شستشو را انجام دهید. اسفنج بلندر را زیر شیر آب بگیرید تا آب تمیز از روی آن عبور کند؛ سپس آن را کنار بگذارید تا خشک شود.

روش تمیز کردن اسفنج بلندر داخل آب

مرحله یک:

آن را داخل آب قرار دهید. یک کاسه کوچک بردارید، آن را پر از آب کنید و اسفنج بلندر را داخلش بگذارید. ۵ دقیقه صبر کنید تا داخل آب غوطه ور بماند.

مرحله دو:

اسکراب کنید. یک عدد صابون را بردارید، روی اسفنج بلندر بکشید تا به اندازه کافی لکه های آن برطرف شود؛ سپس با انگشتان آن را ماساژ دهید.

مرحله سه:

شستشو را انجام دهید. بعد از شستشوی کافی اسفنج بلندر را زیر آب تمیز بگیرید، آن را فشار دهید تا تمام کف ها از بین برود؛ سپس آن را کنار بگذارید تا خشک شود.

شستن اسفنج بیوتی بلندر

روش تمیز کردن اسفنج بلندر با استفاده از مایکروویو

مرحله یک:

ترکیبی از آب و صابون تهیه کنید. چند قطره از کف مایع دستشویی یا شامپو بچه را داخل کاسه بریزید و با آب ترکیب کنید‌. در این روش می‌ توانید از فنجان اندازه‌گیری مایکروویو هم استفاده کنید و اسفنج بلندر را داخلش بگذارید.

مرحله دو:

اسفنج بلندر را خیس کنید. اسفنج بلندر را زیر شیر آب بگیرید و آن را فشار دهید تا خیس شود؛ سپس آن را به اندازه کافی و کامل داخل فنجان بگذارید.

مرحله سه:

از مایکروویو استفاده کنید. فنجان را به اندازه یک دقیقه داخل مایکروویو بگذارید. حداقل ۳۰ ثانیه صبر کنید تا بعد از بیرون آوردن، فنجان خنک شود.

مرحله چهار:

هنگامی که آب خنک شد، آن را شستشو دهید و آب اسفنج بلندر را بگیرید و کنار بگذارید تا خشک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا