رکورد بیشترین لایک کامنت در تاریخ اینستاگرام برای رونالدو شد+جزئیات

کامنت رونالدو برای پست کیلین امباپه بیش‌ترین لایک تاریخ کامنت‌های اینستاگرام را دریافت کرد!

به گزارش پارسینه پلاس رونالدو برای امباپه نوشت: «حالا نوبت من است که از دیدن درخشش تو در برنابئو هیجان زده شوم.» نکته جالب موج لایک‌های هواداران رئال بود که به سمت این کامنت سرازیر شد و حالا با ۳.۸ میلیون لایک در تاریخ اینستاگرام رکورددار شده و رونالدو در جبهه‌ای دیگر هم تاریخ‌ساز شد.

به نقل از ورزش سه، نوشته کریستیانو رونالدو زیر پست انتقال کیلیان امباپه به رئال، اکنون بیشترین لایک را در اینستاگرام دارد.

دوشنبه شب پس از سال‌ها کش و قوس و گمانه‌زنی بالاخره امباپه با قراردادی راهی رئال مادرید شد. مادریدی‌ها امباپه را جایگزین رونالدو می‌دانستند، اما در تلاش‌های بی‌شماری برای به خدمت گرفتن او ناکام ماندند.

در حالی‌که این بازیکن در پاری سن ژرمن با ناکامی‌های زیادی مواجه شد، رئال بدون او موفقیت‌ها و قهرمانی‌های بسیاری کسب کرد و درنهایت آن‌ها دوشنبه به همدیگر رسیدند تا ترکیب رئال مادرید کامل‌تر از همیشه شود.

در حالی‌که که افراد معروف زیادی به انتقال امباپه واکنش نشان داده‌اند، رونالدو هم ظاهر شد و در قسمت کامنت‌های پست امباپه، احساساتش از این اتفاق را ابراز کرد.

رونالدو نوشته: «حالا نوبت من است که از دیدن درخشش تو در برنابئو هیجان زده شوم.»

نکته جالب موج لایک‌های هواداران رئال بود که به سمت این کامنت سرازیر شد و حالا با ۳.۸ میلیون لایک در تاریخ اینستاگرام رکورددار شده و رونالدو در جبهه‌ای دیگر هم تاریخ‌ساز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا