زمان پخش سریال گناه فرشته

شبکه های نمایش خانگی تاکنون سریال های زیادی را به نمایش در آورده است که یکی از جالب ترین آنها باتوجه به کادر بازیگران و داستان سریال گناه فرشته خواهد بود.

به گزارش پارسینه پلاس، شبکه نمایش خانگی تا کنون، سریال‌های زیادی برای مخاطبان ساخته است، شهرزاد و پوست شیر از آثار به یادماندنی و پرمخاطب نمایش خانگی با بازی شهاب حسینی است، حالا بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال گناه‌ فرشته به سینمای خانگی می آید.

سریال گناه فرشته

سریال گناه فرشته کی پخش میشود؟

اولین قسمت سریال گناه فرشته ساعت ۸ صبح یکم دی ماه ۱۴۰۲ به‌طور اختصاصی از فیلیمو منتشر می‌شود. احتمالا قسمت های دیگر سریال گناه فرشته از جمعه یک دی، روز بعد از شب یلدا هر جمعه ساعت ۸ صبح پخش خواهد شد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر سریال گناه فرشته عکس از حانیه زاهد

سریال گناه فرشته قسمت اول

هنوز قسمت اول این سریال پخش نشده و طبق اطلاعات منتشر شده از اول دی ماه، منتشر خواهد شد.

سریال گناه فرشته چند قسمت است؟

اطلاعات چندانی در مورد تعداد قسمت های سریال گناه فرشته منتشر نشده اما تخمین زده می شود که این سریال ممکن است در ۱۵ قسمت منتشر شود.

خلاصه داستان سریال گناه فرشته

داستان سریال گناه فرشته، به‌طور رسمی منتشر نشده ولی بر اساس گفته ها داستان حول محور یک وکیل است که درگیر پرونده‌های قتل مرموز و شبیه به هم هستند و گویی یک منشا دارند. درباره خلاصه داستان این سریال این جمله مبهم و پر رمز و راز منتشر شده:«آتیش چیز بدی نیست، اونچه اضافه اس رو می‌سوزونه، چیزی موندنی باشه می‌مونه!»

بازیگران سریال گناه فرشته

در مورد بازیگران سریال گناه یک فرشته سوال کرده بودید که باید بگوییم، نام صحیح سریال، گناه فرشته است و بازیگرانش در ادامه لیست شده اند که تصویرشان در این تیزر این فیلم نیز منتشر شده است.

  • شهاب حسینی
  • بهروز رضوی
  • مهدی سلطانی سروستانی
  • لادن مستوفی
  • امیر آقایی
  • پردیس پورعابدینی

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر سریال گناه فرشته عکس از نازی خوش اخلاق

عوامل سریال گناه فرشته

تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان:حامد عنقا

  • فیلمبردار:زنده‌یاد مرتضی پورصمدی

لوگوی سریال گناه فرشته

لوگوی سریال «گناه فرشته» توسط «مهدی میرباقری» گرافیست و نقاش مدرنیست مطرح کشور آماده شده است.نشان نوشته سریال با یک رد خون غلیظ به اتفاقات این سریال اشاره دارد و در قالب تایپوگرافی نستعلیق طراحی شده است. میرباقری طراح گرافیک و مدیر هنری تبلیغات سریال‌های آقازاده، جیران… بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا