زنده گیری یک حلقه مار عظیم‌الجثه در بهبهان

یک حلقه مار عظیم‌الجثه و خطرناک در منزل شخصی واقع در شهر بهبهان توسط پرسنل آتش‌نشانی زنده‌گیری شد.

به گزارش پارسینه پلاس،  عملیات زنده‌گیری یک حلقه مار عظیم‌الجثه و خطرناک توسط نیرو‌های آتش‌نشانی بهبهان با موفقیت انجام شد.

در همین ارتباط فرزاد طیبی مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهبهان اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با تلفن ۱۲۵ آتش‌نشانی مبنی بر وجود یک حلقه مار عظیم‌الجثه و خطرناک در حیاط خلوت منزل مسکونی واقع در منازل آبیاری مارون شهر بهبهان، پرسنل آتش‌نشانی ایستگاه ۳ شصت متری به محل اعزام شدند.

وی در ادامه بیان کرد: پرسنل آتش‌نشانی وقتی به محل مراجعه کردند با یک مار عظیم‌الجثه و خطرناک روبه‌رو شدند که با ایجاد صدا موجب وحشت اهالی منزل مسکونی شده بود.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهبهان تصریح کرد: پرسنل آتش‌نشانی با حفظ خونسردی و رعایت نکات ایمنی این مار بزرگ را زنده‌گیری کردند ولی به‌علت بزرگی این مار و عدم وجود جعبه مخصوص نگهداری، آتش‌نشانان مجبور شدند این مار بزرگ را  به بیرون از  محدوده شهری و در طبیعت بکر و خالی از سکنه  رهاسازی کنند .

طیبی به شهروندان توصیه کرد که در صورت مشاهده مار یا هر خزنده و حیوانی، ضمن حفظ خونسردی، سریعا با شماره ۱۲۵ تماس بگیرند تا مامورین آتش نشانی نسبت به گرفتن آن حیوان یا خزنده اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا