زندگی این مرد آمریکایی ۱۰۰ روز به تنهایی زیر آب

مرد آمریکایی 100 روز زیر آب زندگی کرد تا ببیند چه تاثیری بر بدن و ذهنش خواهد گذاشت!

به گزارش پارسینه پلاس و به نقل از وقت صبح، یک استاد دانشگاه فلوریدا ۱۰۰ روز را زیر سطح اقیانوس گذراند تا بفهمد چگونه افزایش فشار بر بدن و ذهن او تأثیر میگذارد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، رکورد جهانی کنونی برای مدت زمان زندگی در زیر آب ۷۳ روز است. این رکورد در سال ۲۰۱۴ توسط دو زیست شناس ثبت شد.

جوزف دیتوری، استاد دانشگاه فلوریدا جنوبی، تصمیم گرفت این رکورد را بشکند. این استاد دانشگاه به هتلی در عمق ۹ متری اقیانوس نقل مکان کرد.

در طول این مدت، او و تیمی از پزشکان و دانشمندان قصد مجموعه‌ای از آزمایشات را انجام دادند تا متوجه شوند زندگی طولانی مدت در زیر آب چگونه بر بدن و ذهن انسان تأثیر می‌گذارد.

پروفسور دیتوری در بیانیه‌ای گفت: «بدن انسان هرگز مدتی طولانی زیر آب نبوده است، بنابراین من از نزدیک تحت نظر خواهم بود. فرضیه من این است که به دلیل افزایش فشار، سلامتی من بهبود خواهد یافت.»

گروهی از اساتید در دانشگاه فلوریدا جنوبی بر این باورند که افزایش فشار بر بدن می‌تواند طول عمر را افزایش دهد و از بیماری‌های مرتبط با پیر شدن جلوگیری کند.

در طول ۱۰۰ روز، این استاد دانشگاه ۵۵ ساله به طور منظم توسط یک تیم پزشکی ویزیت شد و مجموعه‌ای از آزمایشات از جمله سونوگرافی و نوار قلب را انجام داد. او همچنین تحت آزمایش‌های روان‌شناختی قرار گرفت.

جوزف دیتوری با موفقیت ۱۰۰ روز زیر آب زندگی کرد و پس از آن کم کم به زندگی عادی خود بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا