زنی ایرانی‌ که در فرانسه کولاک کرد

شهرزاد شکوهی اولین زن قناد ایرانی است که یکم مرداد ۱۴۰۲ موفق به دریافت نشان شوالیه "لیاقت در حوزه کشاورزی" از کشور فرانسه شد.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از برترین ها، شهرزاد شکوهی زن قناد ایرانی است. او اولین زنی ایرانی است که یکم مرداد ۱۴۰۲ موفق به دریافت نشان شوالیه “لیاقت در حوزه کشاورزی” از کشور فرانسه شد.

شهرزاد شکوهی نوشت: دریافت نشان شوالیه “لیاقت در حوزه کشاورزی” به دلیل اشاعه و تبادل فرهنگ خوراکی میان دو کشور #یران و فرانسه برایم افتخار بزرگی است. افتخاری که نه تنها در زندگی کاری و حرفه ای من بلکه در مسیر کاری زنان و مردان بسیاری که در این حوزه فعال هستند تاثیر خواهد گذاشت و من از این بابت قدردان هستم.

با تمام وجود امیدوارم که این اتفاق و دریافت توجه از طرف کشور فرانسه که مهد خوراک و نوشیدنی‌ست رخ داد. که موجب دیده شدن بر حق فرهنگ خوراکی بی‌نظیر ایران و همچنین توانمندی‌های فعالان این حوزه در آنسوی مرزها شود. به ویژه نزد کنشگران حرفه‌ای هنر آشپزی و شیرینی‌پزی. شهرزاد شکوهی در ادامه گفت: این نشان لیاقت در واقع به تمام فعالان صنعت خوراک نیز تعلق دارد. من امیدوارم موجب انگیزه بیشتر برای سایرین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا