سارا و نیکا فرقانی دوباره جنجال آفریدند | حاشیه سازی جدید دوقلوی سریال پایتخت

تصویری جدید از سارا و نیکا فرقانی در فضای مجازی منتشر شده است. تصویری از دوران کودکی سارا و نیکا فرقانی را در دوران کودکی مشاهده می کنید. سارا و نیکا فرقانی محبوب هستند.

سارا و نیکا فرقانی
سارا و نیکا فرقانی

قصهٔ سریال «پایتخت ۶» با فوت بابا پنجعلی و اهدای اعضای بدن او آغاز می‌شود.[۲] بهبود فریبا (مهران احمدی) پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد اما ماجراهایی برایش پیش می‌آید که فهیمه (نسرین نصرتی) را از شوهرش دلسرد می‌کند. بهبود در این فصل به بیماری سندرم دست بی‌قرار مبتلا است.

بهتاش (بهرام افشاری) که در فصل ۵ بیکار و آس و پاس بود، حالا دروازه‌بان باشگاه فوتبال نساجی مازندران شده‌است و به بازیکن فوتبال پیتر چک علاقه دارد و نقی معمولی هم سیاسی شده و راننده و محافظ شخصی نمایندهٔ مجلس است.

ارسطو با فردی به اسم کاووس ناخواسته وارد فروش مواد مخدر می‌شود و از ماشین نقی که رانندهٔ نمایندهٔ مجلس است، برای جابجایی مواد استفاده می‌کند، بهتاش هم که در پست دروازه‌بان برای نساجی درخشیده به پاناتینایکوس یونان می‌پیوندد. آن طرف هم رحمت‌الله با خانم بیاتی ازدواج می‌کند.

بعد از این اتفاقات به یک سال بعد می‌رود که برادر هما ، ستار سعادت ، از نقی به جرم مبتلا کردن پدر خود به بیماری کرونا و مرگ پدرش شکایت می‌کند. ارسطو هم که به جرم توزیع و پخش مواد مخدر دستگیر شده بود آزاد می‌شود و به کار توزیع شلوار می‌زند. همچنین رحمت‌الله و خانم بیاتی سه قلو دار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا