ساعت لوکس حسن روحانی چقدر ارزش دارد؟

تصاویر دیدار جمعی از روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای صبح روز چهارشنبه (۲۷ دی‌ماه) با دکتر حسن روحانی با حاشیه‌های مربوط به ساعت وی همراه شد، ساعتی از برند خاص لونژین در دستان روحانی!

به گزارش پارسینه پلاس، ساعتی که به نظر می‌رسد دستکم از سال ۱۳۹۸ در دستان این رئیس جمهور سابق است، اما تصاویر دیدار وی با روزنامه نگاران این بار باعث شد توجه به این ساعت خاص جلب شود.

لونژین، یک کمپانی ساعت سوئیسی است که در سال ۱۸۳۲ میلادی در شهر سنت امییق سوئیس بنا شد. این کمپانی، به تولید ساعت‌های لوکس شهرت داشته و از اعضای گروه سواچ است.

پیش از آن که به سراغ ساعت لونژینی که در دست حسن روحانی است برویم باید توجه کنید که اگر روی سایت فروش محصولات لونژین جستجو کنیم به رقم حداقل و حداکثری دست خواهیم یافت. کف قیمت‌های ساعت‌های این برند ۱۰۰۰ دلار است و دستکم از این رقم پایین‌تر نخواهید یافت، اما سقف قیمتی آن رقمی حدود ۱۰ هزار دلار است.

یعنی برای خرید ارزان‌ترین ساعت از این برند شما باید دستکم ۵۴ میلیون تومان در حساب خود داشته باشید و این هم در حالی است که هزینه‌های جانبی و گمرکی را نخواهید محاسبه کنید و در این صورت احتمالا هزینه رسیدن این ساعت تا تهران بین ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان خواهد بود.

به سراغ ساعت خاص حسن روحانی که برویم و روی سایت این برند لوکس جستجو کنیم متوجه می‌شویم که دقیقا مشابه آن ساعت اکنون در لیست نیست و احتمالا ساعت، چون سال‌ها قبل خریداری شده اکنون مدل‌های ۲۰۲۴ آن با قیمت‌های دیگری فروخته می‌شود.

در میان تعداد زیادی ساعت مشابه به دو مورد برمی‌خوریم که بیشترین شباهت را به ساعت موجود در دست حسن روحانی دارد.

مدل برند چرمی این ساعت با قیمت ۲,۳۵۰ یورو قیمت گذاری شده و مدل بند استیل که مشابه مدل ساعت حسن روحانی است ۲,۴۰۰ یورو قیمت گذاری شده است.

برای برآورد دقیق قیمت ساعت حسن روحانی احتمالا باید سال دقیق ساخت و ارزش کلکسیونی آن را به دست آورد. اما دستکم می‌دانیم که برای خرید مدل سال ۲۰۲۴ این ساعت به حداقل ۱۵۰ میلیون تومان پول در حسابتان نیاز دارید.

منبع: روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا