سخنرانی جنجالی شکیرا و طعنه تند او به پیکه!

شکیرا خواننده محبوب 46 ساله کلمبیایی روز قبل در مرکز Watsco در شهر جدید خودش میامی، در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد زنان لاتین 2023 جایزه « زن سال » را دریافت کرد.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از وقت صبح، شگیرا بعد از دریافت این جایزه،سخنرانی کنایه آمیز و آتشینی خطاب به «پیکه»کرد که بازتابی گسترده در رسانه های ایالات متحده و جهان داشت!

شکیرا بعد از دریافت جایزه گفت: «با وجود تمام سختی‌هایی که امسال کشیدم، هنوز قوی ایستادم و عشق بی حد و مرز را ابراز می‌کنم.

مامان، تو برای من زن برتر سال هستی. ما زنان شجاع‌ تر از اونی هستیم که فکر می‌کنیم. به نظر من ما مستقل‌تر از چیزی که فکر می‌کنیم هستیم.»

متن سخنرانی آتشین و کنایه آمیز شکیرا به پیکه را اینجا بخوانید!

شکیرا در ادامه در طعنه به پیکه که زندگی اش را نابود کرده گفت:«آیا در دنیا هیچ زنی وجود داره که در یک مقطع زمانی خاص خودش رو وقف جلب توجه، جلب محبت یا تایید دیگران قرار نداده باشه؟

و در نتیجه خودشو فراموش نکرده باشه ؟ حتی خود من هم اینو تجربه کردم ،در زندگی هر زنی زمانی می رسه که دیگه به کسی وابسته نیست و این فرصتیه تا خودشو آنطور که هست قبول داشته باشه…

وقتی میل به کامل بودن جایگزین بودنِ خود واقعیت می شه ، آدم به جای جستجوی خودش به جستجوی شخص دیگه ای خواهد پرداخت!

شکیرا در ادامه به بی مسئولیتی و خیانت کاری پیکه طعنه زده و گفت:

«این که کسی وفادار باشه یا نه مسئله چندان مهمی نیست، به گزارش وقت صبح او گفت اون چیزی که واقعا اهمیت داره اینه که یک شخص خودش به خودش وفادار بمونه.

وقتی همیشه احساس سردرگمی می کنم، این موسیقیه که در مسیر بازگشت به خودم قرارم میده.

مهم‌ ترین درس‌هایی که از زنان دیگه گرفتم در شعر هایی که نوشتم و آهنگایی که خواندم مشخصه ، چون تنها یک زن می‌تونه تا زمان فروپاشی همچنان دوست داشته باشه».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا