سلبریتی هایی که در سالمندی پدر شدند!

خبر تولد هفتمین فرزند رابرت دنیرو، بازیگر افسانه‌ای سینما، دوباره بحث بچه‌دار شدن ستاره‌های سینما و موسیقی در سالمندی را داغ کرده است.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از نی نی بان، بیشتر زنان می‌دانند که خطرات باروری برای خود و نوزادانشان با بالا رفتن سن افزایش می‌یابد، اما تعداد کمی از مردان متوجه می‌شوند که افزایش سن آن‌ها نیز ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد. به گزارش نیویورک‌تایمز، از دهه ۱۹۷۰ درصد پدر شدن ۴۰ ساله‌ها (یا بیشتر) در آمریکا دو برابر شده است و تا سال ۲۰۱۵، ۹ درصد از نوزادان از پدران پا به سن گذاشته به دنیا آمده‌اند. نگاهی می‌کنیم به سهم ستاره‌های سینما در بالا بردن آمار پدران سالمند در دنیا.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

رابرت دنیرو

این برنده جایزه اسکار به‌تازگی در ۷۹ سالگی به هفتمین فرزندش خوشامد گفته است. درنا و رافائل، فرزندان او از اولین ازدواجش با دیان ابوت‌اند. او از دوست‌دختر سابقش، توکی اسمیت، نیز دو پسر دوقلو به نام‌های جولیان و آرون دارد. همچنین او و همسر سابقش، گریس هایتاور، یک پسر به نام الیوت و دختری به نام هلن گریس نیز دارند. دنیرو درباره هفتمین فرزندش و مادر او اطلاعاتی را به مطبوعات ارائه نکرده است.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

کلینت ایستوود

ایستوود که در ۶۳ سالگی پدر شش فرزند بود، داشتن فرزندان بیشتری را در آینده خود تصور نمی‌کرد تا زمانی که با همسرش دینا آشنا شد. چند هفته پس از عروسی مجللشان در هاوایی، این زوج که اکنون طلاق گرفته‌اند، متوجه شدند که در انتظار اولین فرزندشان‌اند. هفتمین فرزند ایستوود، دختری به نام مورگان در سال ۱۹۹۶ زمانی که این بازیگر و کارگردان ۶۵ ساله بود، به دنیا آمد.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

آل پاچینو

درست مانند جایزه اسکارش برای بهترین بازیگر مرد که سرانجام در سال ۱۹۹۲ برای فیلم «بوی خوش زن» نصیبش شد، پدر شدن نیز خیلی دیر در زندگی این بازیگر رقم خورد. او در سال ۱۹۸۹ صاحب اولین فرزندش، دختری به نام جولی، شد. در سال ۲۰۰۱ نیز زمانی که پاچینو ۶۱ ساله بود، او و دوست‌دخترش، بورلی دآنجلو، از دوقلوهایشان با نام‌های آنتون و اولیویا استقبال کردند.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

التون جان

التون جان و شریک زندگی‌اش در اواسط ۶۰ سالگی صاحب دو فرزند به نام‌های زکری و الیجا شدند. او دراین‌باره می‌گوید: «داشتن بچه‌ خیلی تفاوت ایجاد می‌کند، چرا که مسئله به آن‌ها مربوط می‌شود، نه شما و این بزرگ‌ترین چیزی است که تجربه خواهید کرد.»

مردم می‌گویند: «خب، من مخالفم، من بچه نمی‌خواهم. این مسئله‌ای نیست… من هم تا زمانی که بچه‌دار نشده بودم همین را می‌گفتم. اما بعد این‌طوری بودم که اوه فقط همین؟ شوخی می‌کنی؟ اگر ۱۵ سال جوان‌تر بودم بدون شک دو یا سه بچه دیگر هم داشتم.»

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

میک جگر

رهبر گروه رولینگ استونز و اسطوره موسیقی در سال ۲۰۱۶ و در ۷۳ سالگی با دوست دختر بالرینش، ملانی همریک، صاحب پسری به نام دورو شد. او هشت فرزند دارد.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

الک بالدوین

بالدوین که از ازدواج اولش با کیم بسینگر، دختری به نام ایرلند داشت، وقتی ۶۲ ساله بود اعلام کرد به همراه همسرش، هیلاریا، در انتظار فرزندشان به سر می‌برند. آن‌ها در سال ۲۰۱۳ صاحب دختری به نام کارمن شدند و از آن زمان این زوج صاحب شش فرزند دیگر نیز شده‌اند!

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

استیو مارتین

مارتین و همسرش، آن استرینگفیلد، در سال ۲۰۱۲ و زمانی که او ۶۷ سال داشت، بی‌سروصدا صاحب یک دختر شدند. او دراین‌باره گفت: «من یک زندگی خانوادگی دارم که واقعا سرگرم‌کننده است. الان برای فیلم‌برداری یک فیلم… رفتن به جای دیگری برای زندگی… دیگر حاضر نیستم این کارها را انجام دهم. نمی‌توانم سه ماه ناپدید شوم.»

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

مل گیبسون

گیبسون و همسرش، رابین، در سال ۲۰۰۹ پس از تقریبا ۳۰ سال زندگی مشترک و هفت فرزند، از هم جدا شدند. این ستاره چند ماه بعد اعلام کرد که او و دوست‌دخترش، اوکسانا گریگوریوا، در انتظار به دنیا آمدن فرزندشان به سر می‌برند. دخترشان به نام لوسیا در اکتبر ۲۰۰۹ به دنیا آمد، تنها پنج ماه قبل از اینکه رابطه این زوج پایان یابد. او در سال ۲۰۱۵ با روزالیند راس، سوارکار و فیلمنامه‌نویس، وارد رابطه شد. گیبسون ژانویه ۲۰۱۷ در ۶۱ سالگی، صاحب نهمین فرزندش، پسری به نام لارس، شد.

کلوپ پدران 50 ساله: بازیگرانی که در سالمندی پدر شدند!

پل مک‌کارتنی

مک‌کارتنی پس از مرگ همسر اولش، لیندا که با او صاحب چهار فرزند شد، رابطه‌ای را با یک مدل، هتر میلز، آغاز کرد و این دو در ادامه در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر ازدواج کردند. او کمتر از یک سال بعد، زمانی که دخترشان بئاتریس به دنیا آمد، در ۶۱ سالگی برای پنجمین بار پدر شد.

نام‌های بزرگ دیگری هم عضو باشگاه پدران سالمند محسوب می‌شوند، ازجمله جان تراولتا، جک نیکلسون و بروس ویلیس که در ۵۷ سالگی پدر شدند. مایکل داگلاس و همسرش، کاترین زتا جونز هم  در ۵۹ سالگی مایکل به فرزندشان خوشامد گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا