سلفی عاشقانه و خانوادگی محمد حسین میثاقی در آسانسور!

محمد حسین میثاقی مجری جنجالی برنامه فوتبال برتر پس از مدت ها تصویری خانوادگی را در صفحه مجازی اش برای مخاطبان اش منتشر کرده است.

به گزارش سبک ایده آل،  محمد حسین میثاقی مجری و گزارشگر کشور در سال های گذشته یکی از خبرساز ترین چهره های فوتبالی کشور بوده است.

البته او پس از حواشی پیش آمده بین او و عادل فردوسی پور سعی کرده که خودش را در قامت یک مجری حرفه ای و کاربلد در برنامه های فوتبالی شبکه سوم معرفی کند.

اما هنوز اغلب هواداران پر و پا قرص فوتبال در کشور معتقدند او یکی از دلایل حذف عادل فردوسی پور در تلویزیون بوده که پس از او جایگزین اش شده است.

با این حال این مجری پرحاشیه علی رغم شیطنت و فعال بودن اش در جلوی دوربین، در شبکه های اجتماعی شخصیتی بسیار محتاط دارد.

در همین خصوص اکنون محمدحسین میثاقی پس از مدت ها بالاخره تصویری شخصی از خانواده اش را در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

او در این استوری با نمایش تصویری از خودش در کنار پسر ۶ ساله اش سام از تیپ اسپرت و متفاوت دونفری شان رونمایی کرده است.

انتقاد تند میثاقی به مینی‌کمپ تیم‌ملی

به گزارش ورزش سه، محمدحسین میثاقی در حاشیه مصاحبه با سه بازیکن پرسپولیس در خصوص مینی کمپ تیم‌ ملی عنوان کرد: اول اینکه مینی‌کمپ چیست؟ تعریفش را به ما بگویند.

بعد اینکه یک جمله به مدیرعامل‌ها بگویم، گول این اتفاقات را نخورید. وقتی ایجنت می‌آید می‌گوید این بازیکن ملی است، ۲۰ درصد اضافه کنید، گول نخورید.

این برای زمان آن بنده خدا است که مینی‌کمپ را راه انداخت برای همین کارها. بازیکن ملی باید بازی کند، اگر بازی ملی داشت، بگو من یک درصدی برای بازی ملی او اضافه می‌کنم، اگر غیر از این است کمال بگو.

مجری فوتبال برتر در ادامه انتقاد خود گفت: چند تا از این بازیکنان شما سر تمرین گل‌گهر آنها را به زور راه می‌دادید. حالا وارد لیست تیم ملی شدند که من تعجب می‌کنم.

با دوستان کادر تیم‌ ملی صحبت می‌کنیم، می‌گویند این افراد در ماتریس تیم‌ملی نزدیک بودند. اما بعضی از آنها هیچگونه شاخص هیچ ماتریسی را ندارند.

وی افزود: مینی‌کمپ اصلا تعریفش چی است؟ برای چه بازیکن اضافه می‌شود به تیم ملی؟ آن بازیکن می‌رود در لیست تیم‌ ملی و ایجنت او را می‌برد در فلان باشگاه می‌گوید ملی است.

بازیکن ملی باید بازی ملی داشته باشد. مفهوم مینی کمپ چیست؟ مگر غیر از این است کن یک سری بازیکنان باتوجه به ایجنت‌ها و دوستانی که دارند بروند چانه بزنند قراردادشان را بالا ببرند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا