سوری کروز شکار دوربین عکاسان نیویورکی شد!

تیپ و استایل سوری کروز دختر تام کروز که به تازگی 18 ساله شده، سوژه عکاسان در نیویورک شده است.

به گزارش پارسینه پلاس، سوری دختر کیتی هلمز و تام کروز متولد ۲۰۰۶ است. او تنها فرزند مشترک این زوج سابق هالیوودی است.

تام-کروز-کتی-هلمز-سوری-کروز
ازدواج پر سر و صدای پدر و مادرش باعث شده بود تا در کودکی مورد توجه مطبوعات باشد. همچنین او در کودکی به عنوان الگویی برای مد و استایل محسوب می‌شد. اما پس از جدایی این زوج، توجه‌ها تا حد زیادی از او برداشته شد.
سوری-کروز-کودکی
او با مادرش در نیویورک زندگی می‌کند و ارتباطی با پدرش ندارد. منابع عنوان می‌کنند تام کروز یک دهه است که سوری را ندیده است، آخرین ملاقات آنها در سال ۲۰۱۳، حدود یک سال پس از جدایی کروز از هلمز بوده است. این در حالی است که تام کروز ارتباط خوبی با دو فرزند دیگرش از نیکول کیدمن دارد.
سوری-کروز (2)
شایعه شده است که کلیسای ساینتولوژی که تام کروز از معتقدان به آن است، او را از دیدن “غیر معتقدان” که شامل سوری و کتی هولمز می‌شود، منع می‌کند. حتی بیان می‌شود انتخاب هلمز برای ترک مذهب ظاهراً بخشی از دلیل طلاق این زوج در سال ۲۰۱۲ بوده است.
البته در توافق طلاق آنها به تعهد پرداخت نفقه سالانه ۴۰۰ هزاری تا زمانی که سوری به ۱۸ سالگی برسد، اشاره شده است که حالا با ۱۸ ساله شدن سوری، دیگر پرداخت نمی‌شود.
سوری-کروز (2)

سوری کروز به عنوان خواننده و بازیگر شناخته می‌شود و تاکنون در دو فیلم تنها با هم (۲۰۲۲) و اشیای نادر (۲۰۲۳) به همراه مادرش، ایفای نقش کرده است.

نکته جالب دیگر برای ما قطعاً نام فارسی او است که به معنای گل رز سرخ است.

سوری-کروز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا