سو قصد به جان گوهر خیراندیش با آمپول هوا؟

گوهر خیراندیش بازیگر با سابقه ای است و یکی از بانوان توانمند یارانی است که در هر فیلم و سریالی درخشیده است او می تواند نقش هایی بازی کند بسیار بزرگتر از سن خودش باشد و یا نقش هایی که بسیار از شخصیتش دور باشد.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از سلام نو؛ گوهر خیراندیش همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی و مادر سه فرزند است که همگی خارج از ایران زندگی می کنند. خانم گوهر خیراندیش در سریال های زیادی بازی کرده است و بارها به دلایل مختلف سر صحنه های فیلمبرداری برای او حوادثی پیش امده است. خیراندیش ضمن اینکه خارج از محل فیلمبرداری درگیر موضوعات عجیبی شده است. گوهر خیراندیش در گفتگویی از رویدادهای باورنکردنی در پشت‌صحنه سریال «حماسه آرد» صحبت کرد. او می‌گوید بر اثر آپاندیسیت و بی اعتنایی عوامل تولید تا یک قدمی مرگ هم پیش رفته است. گوهر خیراندیش در مصاحبه‌ای که اخیرا دوباره وایرال شده است گفته است: در پشت صحنه یک فیلم اگر دخترم نمی‌رسید. می‌خواستند در بیمارستان با آمپول هوا من را بکشند!

هر آنچه از گوهر خیراندیش نمی‌دانید

این بانوی هنرمند مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبا دریافت کرد و از سال ۱۳۴۹ وارد دنیای هنر شد.

گوهر خیراندیش فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۹ و با گروه تئاتر در شیراز آغاز کرد. در همین سال بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت.

گوهر خیراندیش سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شد و به همراه همسر و فرزندانش از شیراز به تهران آمد. در کنار درس خواندن به فعالیت در تئاتر پرداخت.

این بانوی هنرمند در سه رشته پزشکی، زبان انگلیسی و هنر در دانشگاه قبول شد اما بنابر علاقه ای که داشت هنر را انتخاب کرد. از این انتخاب راضی و خوشحال است و اگرچه به پزشکی هم علاقه داشت. اما به دلیل ترس از خون تصمیم گرفته به سراغ این رشته نرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا