سکته بازیگر سریال دفتر یادداشت! + عکس

در مصاحبه منتشر شده از بازیگر زن سریال دفتر یادداشت و همبازی رضا عطاران، ماجرای عجیبی گفته شد که لحظات سخت خانم بازیگر را توصیف میکرد.

به گزارش پارسینه پلاس، زهرا داوودنژاد که این روزها با نقش آفرینی در مجموعهٔ نمایش خانگی دفتر یادداشت به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده در نقش مادر نازنین با بازی سوگل خلیق در کنار رضا عطاران به شهرت و محبوبیت فراوانی دست یافته است، از سخت ترین لحظه زندگی و سکته قلبی پس از زایمان فرزندش گفت. در ادامه این بخش از نمناک جدیدترین مصاحبه زهرا داوود نژاد بازیگر سریال دفتریادداشت را می خوانید.

سریال دفتر یادداشت

سکته قلبی و به کما رفتن زهرا داوودنژاد پس از زایمان

زهرا داوودنژاد دختر علیرضا داوودنژاد کارگردان سرشناس در مصاحبه خود به سوال مجری برنامه (لحظه ای که برای شما مثل یک عمر گذشت) اینگونه پاسخ داد:

سخت ترین لحظه، زمانی بود که یلدا به دنیا اومد، اتفاقا فردای زایمانم هم سکته قلبی کردم و سی سی یو بستری شدم و رفتم تو کما.

زهرا داوود نژاد

زهرا داوود نژاد و بیماری سختی که گذرانده عکس از سروش منوچهری

همچنین زهرا داوود نژاد از مرگ مادرش در روز اول مدرسه گفت که :

کودکی سختی داشتم، شاید مثل همه مثل عرف کودکی نکردم و هیچ وقت حاضر نیستم به دوران کودکی برگردم.

روز اول مهر کلاس اول، صبح با مادرم رفتم مدرسه و بعد از ظهرش دیگه مادرم رو ندیدم، به خاطر اینکه ایشون سکته قلبی کردند و از دنیا رفتند.

سریال دفتر یادداشت

زهرا داوود نژاد در سریال دفتر یادداشت

مختصر بیوگرافی زهرا داوودنژاد

زهرا داوودنژاد معروف به واله بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد ۲۹ فروردین ۱۳۵۶ در خانواده ای هنرمند در تهران می باشد. او دختر علیرضا داوودنژاد کارگردان سرشناس ایرانی می باشد و هچنین خواهر رضا داوودنژاد، نوه احترام سادات حبیبیان، برادرزاده محمدرضا داوودنژاد و دخترعموی مونا داوودنژاد است. او صاحب یک فرزند دختر بنام یلدا می باشد.

زهرا داوودنژاد در آثاری چون دفتر یادداشت، شوخی کردم، شب های مافیا، روزگار جوانی ۲، من یک مستاجرم، باغچه مینو، نگ و فنگ روزگار، شماره ۱۷ سهیلا، کلاس هنرپیشگی، دستهای خالی، نیلوفر، ملاقات با طوطی، بچه های بد و…نقش آفرینی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا