سکوت مازیار لرستانی درباره حذفش از تلویزیون شکست!

چندی پیش خبر از حذف مازیار لرستانی از سریال تازه منوچهر هادی داده شد.

به گزارش پارسینه پلاس، شراره رخام ، بازیگر سینما و تلویزیون  یک پست احساسی درباره این موضوع منتشر کرد و نوشت: مازیار عزیز، بدون شک جایگاه و ارزش تو در مقام یک هنرمند نویسنده، کارگردان و بازیگر، بر هیچکس پوشیده نیست و من در عجبم از خبری که اخیرا در فضای مجازی متوجه آن شدم مبنی بر حذف تو از سریال جدیدی که در آن مشغول هنرنمایی فوق العاده‌ات بودی ، نمی‌دانم دست‌های پشت پرده بر چه مبنایی چنین تصمیم عجیبی گرفته‌اند و امیدوارم شایعه‌ای بیش نباشد، نتیجه هر چه باشد، وجود با ارزش تو در دنیای هنر  اثر ماندگار و بی بدیل خود را داشته، دارد و خواهد داشت.

مازیار لرستانی نیز در کامنت پست شراره رخام این خبر را تایید کرد؛ در ادامه کامنت گلایه‌آمیز او را مشاهده کنید:هنرمند ارزنده دوست با ارزشم سر کار خانم رخام… من در مقام یک هنرمند و یک انسان هرگز کاری خلاف قانون و شرع انجام ندادم…. و شما انسان شریف به نیکی میدانید که در دوسال و نیم گذشته رنج هایی کشیده ام که مپرس.. من خود را به خدا سپرده ام و هرگز جز نور الهی مرا پناهی نیست.

ممنونم از نکته سنجی درایت مهربانی و فضای ارزشمند روح غنی و بی عقده شما…. کاش آدمهایی نظیر شما در خانواده ،هنری بیشتر بودند و مخلص مرام و لوطی گری شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا