شخصیت شناسی از روی انتخاب کیف

شما به راحتی می توانید با روش انداختن کیف افراد آنها را شخصیت شناسی کنید که 5 روش انداختن کیف و شخصیت افراد برای شما توضیح داده شده است

به گزارش سبک ایده آل به نقل از نمناک؛ شخصیت شناسی با سبک و سلیقه ی استفاده از کیف، یکی دیگر از تست های جالب شناخت شخصیت شما و اطرافیانتان است که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را انجام دهید که می‌تواند نمایانگر رازهای زبان بدن شما باشد.
فقط کافی است یکی از مدل های گفته شده در ادامه این بخش  را که نشان‌دهنده انداختن کیف روی بدن است انتخاب کنید و سپس نتیجه را بخوانید.

نگه داشتن کیف در دست

اگر شما به راحتی وسایل و متعلقات خود را در دست نگه می دارید، کنترل کامل بر همه چیز برای شما اهمیت دارد و می توانید رهبر خوبی باشید. شما دوست دارید از همه چیز آگاه باشید و همیشه نظر مستقل خودتان را داشته باشید.

همچنین اگر کسی در مورد خودتان از شما سوالی بپرسد، به راحتی و بدون پنهان کردن حقیقت به او پاسخ می دهید. اعتماد به نفس شما قابل تحسین است. لذا سعی کنید از این قابلیت خود بهره‌برداری خوبی داشته باشید و اجازه ندهید که این ویژگی بیش از حد در شما رشد کند و مشکلاتی ایجاد کند.

استایل زنانه

استفاده از کوله پشتی

اگر از کوله پشت استفاده می کنید، ممکن است همیشه برای ماجراجویی آماده باشید و در هر لحظه آماده به سفر باشید. این تلاش یا سفر کردن می تواند برای کمک به افراد اطرافتان نیز باشد. شما درباره همه چیز بسیار ملاحظه گر هستید و این خصوصیت باعث شده که دیگران به دنبال پیروی از شما باشند و از شما الهام بگیرند.

انداختن کیف روی شانه

انداختن کیف روی شانه، به علایق و سلایق خاصی اشاره می‌کند. افرادی که از این روش برای حمل کیف استفاده می‌کنند، عاشق مطالعه و کتاب‌خوانی هستند.
این استفاده از کیف به شکلی عجیب و جالب باعث می‌شود که حتی در صورت عدم فضای کافی برای قراردادن کتاب‌های مورد علاقه‌شان، حاضر به انداختن حتی ماهی‌های آکواریومشان باشند و جای مناسبی برای کتاب‌ها بسازند.

علاوه بر این، این افراد به صورت کلی منظم، با نزاکت و دقیق عمل می‌کنند. به طوری که اگر در یک صحبت خسته‌کننده با کسی خواب آلوده شوند، باز هم با چشمان باز به هر چند دقیقه یکبار، با تکان دادن سر، تایید حضور خود را به صحبت‌کننده نشان می‌دهند.

کیف روی شانه مخالف (حالت کج)

وقتی کیف خود را بر روی شانه مخالف قرار می‌دهید، نشانه‌ای از تمایل به نشان دادن ثروت و جاه‌طلبی دارید. همچنین، نشانه از این است که شخصی محتاط و هوشمند است و مراقب اموال و دارایی‌های خود می‌باشد. با این حال، در عین حال، بسیار سخاوتمند و دلسوز نیز هستید.شخصیت شناسی

اما باید مراقب باشید، زیرا بعضی افراد ممکن است این ویژگی را به عنوان یک ضعف تلقی کنند و از آن سوء استفاده کنند. پس باید همچنان هوشیار باشید و در مواجهه با افراد مختلف، دقت و احتیاط را رعایت کنید.

انداختن کیف روی شکم

افرادی که علاقه به استفاده از کیف های کمری دارند، اغلب شور و هیجانشان فراتر از حد مجاز است و این کاملا نشان دهنده ذهن خلاق و تخیلگر آنهاست. خیال پردازی از ویژگی های بارز آنها بوده و فوق العاده پرشور و حرارت هستند و اغلب در جمع هایی که قرار می گیرند در مرکز توجهات خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا