شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان در سال ۱۴۰۲ خسته شده‌ایم

تکرار حضور برخی از بازیگران در انواع پلتفرم‌ها و برنامه‌های سرگرم کننده در یک سال اخیر بیش از همیشه به چشم می‌آید و همین موضوع باعث شد فعالیت برخی از این هنرمندان به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند.

به گزارش پارسینه پلاس، با نگاهی کلی به وضعیت فعلی صنعت سرگرمی‌ ایران می‌توان حدس زد که دست تهیه کنندگان برای شادی مردم خالی‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد. علاوه بر این شرایط، کناره‌گیری هنرمندان زیادی از جامعه هنری باعث شده مخاطبان از دیدن برخی از سلبریتی‌های در سینما و شبکه‌های نمایش خانگی خسته باشند. در مجموع، در طی این یک سال اخیر اسم برخی از هنرمندان فراموش شده دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و اسامی جدیدی نیز به عنوان “هنرمند” پا به عرصه فرهنگی گذاشته‌اند. در ادامه این مطلب به بررسی چهره‌های فرهنگی پرداخته‌ایم که در یک سال گذشته بیشترین فعالیت را در کارنامه هنری خود ثبت کرده‌اند. این شامل هنرمندان زیادی بود اما این ۶ مورد به انتخاب تیم تحریریه برترین‌ها گرد آوری شده است:

پیژن بنفشه خواه

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

پیژن بنفشه‌خواه یکی از اسامی شناخته شده در سینما و تلویزیون به شمار می‌رود که حضور درخشانی در آثار کمدی ماندگار داشته است. با یک نگاه کلی به کارنامه هنری این بازیگر می‌توان متوجه شد که سال ۱۴۰۲ پرکارترین سال حرفه‌ی او به شمار می‌رود. بنفشه‌خواه در طی یک سال گذشته علاوه بر نقش آفرین در سریال‌های کمدی  مانند نیسان آبی۲، دفتر یادداشت و مگه تموم عمر چندتا بهاره، مهمان ریالیتی شوهای شبکه‌های نمایش خانگی نیز بود که همین امر باعث شهرت بیشتر او در بین مخاطبان شد. با وجود فعالیت زیاد پیژن بنفشه خواه در یک سال گذشته عملکرد او به عنوان یک بازیگر پر کار برای بسیاری از مخاطبان شیرین جذاب بوده است.


علی مصفا

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

بعد از سال ۱۳۹۹ علی مصفا یکی از بازیگران کم کار در سینما و تلوزیون به شمار می‌رفت اما سال ۱۴۰۲ برای این بازیگر یک تولد دوباره بودو علی مصفا در طی یک سال گذشته در جاهایی دیده شد که هیچکس انتظارش را نداشت. او با حضور در سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره به کارگردانی سروش صحت جایگاه تازه‌ای در شبکه‌های نمایش خانگی پیدا کرد و بعد تبدیل به یکی از پایه ثابت‌های این شبکه‌ها شد. علی مصفا علاوه بر حضور در یک سریال کمدی، همکاری با پروژه سریال‌های هفت و شریک جرم را نیز پذیرفت و به این واسطه تبدیل به یکی از هنرمندان پرکار در شبکه نمایش خانگی شد.


پژمان جمشیدی

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

پژمان جمشیدی از زمان شروع فعالیتش به عنوان یک بازیگر، همواره یکی از چهره‌های پرکار به شناخته می‌شود. این فعالیت بیش از حد جمشیدی اما در سالی که گذشت هم کاهش نیافت و او با قدرت پروژه‌های سینمایی متعددی را قبول کرد و تبدیل به پرکارترین بازیگر سینما در سال گذشته شد. بی‌بدن، تمساح خونی، صبحانه با زرافه‌ها و هتل تمام آثار سینمایی یک سال گذشته هستند که پژمان جمشیدی در آن‌ها حضور دارد. علاوه بر این آثار سینمایی حضور جمشیدی به عنوان مجری در برنامه فوتبال ۳۶۰ در کنار عادل فردوسی پور نیز بسیار پر بیننده بوده است.


غلامرضا نیک خواه

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

بسیاری از ما نام غلامرضا نیک خواه را با آثار مهران مدیری و رضا عطاران به یاد می‌آوریم. بعد از حضور او در برنامه جوکر مخاطبان زیادی به طنز پردازی نیک خواه علاقه‌مند شدند و همین امر باعث شد نیک خواه در برنامه‌های دیگری مثل مسابقه‌های مافیا نیز حضور داشته باشد. همین محبوبیت باعث شد در سالی که گذشت نیک خواه با حضور در انواع ریالیتی شوها نام خود را بار دیگر برای مخاطبان زنده کند.اسکار، نیسان آبی ۲ و هتل آثاری هستند که نیک خواه در سالی که گذشت در آن‌ها حضور داشته است.


ملیکا شریفی نیا

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

بعد از حضور جنجالی ملیکا شریفی نیا در برنامه شب‌های مافیا (زودیاک)، اسم این بازیگر بیش از قبل بر سر زبان‌ها افتاد. عملکرد او در بازی مافیا توجه مخاطبان زیادی را جلب کرد و همین عامل باعث شد که حالا ملیکا شریفی نیا را در عرصه‌های مختلف سینما و تلوزیون ببینیم. او امسال با حضور در  فیلم معجزه پروین، از جمله بازیگران معدودی بود که در جشنواره فیلم فجر حضور داشت. علاوه بر حضور او در سینما و شبکه‌های نمایش خانگی، فعالیت ملیکا شریفی نیا به تلوزیون هم رسیده است و او با اجرای برنامه کودک شو در شبکه نسیم سالی پرکار را برای خود رقم زد.


دیبا زاهدی

شش چهره معروف ایرانی که از دیدنشان خسته شده‌ایم!

دیبا زاهدی یکی دیگر از بازیگران پرکار است که در سالی که گذشت شاهد فعالیت‌های او بوده‌ایم. حضور این بازیگر در سریال گناه فرشته توجه مخاطبان زیادی را به او جلب کرد به طوری که بسیاری از کاربران دیبا زاهدی را یکی از خوش چهره‌های سینما و تلوزیون می‌دانند اما عملکرد او به عنوان یک بازیگر چندان تعریفی ندارد. به هرحال غیبت و محمدودیت حضور بسیاری از هنرمندان حرفه‌ای باعث شده است خانم زاهدی در پروژه‌های نمایش خانگی حضور پررنگی داشته باشد و حتی فرصت حضور در برنامه‌های مافیا را نیز از دست ندهد.

منبع: برترین ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا