شوهر ریحانا به زندان افتاد

ریحانا خانم خواننده مشهور پس از دادگاهی شدن همسرش مجبور است دو فرزندش را به تنهایی بزرگ کند!

به گزارش پارسینه پلاس، در حالی که اِیسپ راکی، شوهر ریحانا، در معرض محاکمه قرار گرفته است، خانم خواننده از بزرگ کردن بچه‌هایشان به تنهایی می‌ترسد.

ریحانا و همسر رپرش دو پسر کوچک دارند. اکنون ریحانا نگران بزرگ کردن فرزندانش است!

اِسپ راکی اخیرا به اتهام شلیک یک اصلحه نیمه خودکار به سوی دوست سابقش محاکمه شده است. دوستان نزدیک خانم خواننده فاش کردند او تمام تلاشش را می‌کند تا آرام بماند و امیدوار است همسرش به دلیل این جرم زندانی نشود.

وکلای آقای خواننده به این زوج مشهور قول داده‌اند که تا حد ممکن از زندانی شدن موکلشان جلوگیری کنند.

منبعی نزدیک به این زوج گفت: «همه به ریحانا اطمینان داده بودند که شوهرش حتی محاکمه نخواهد شد. با این حال او حالا به ۹ سال زندان محکوم شده است. ریحانا در حال حاضر کاملا وحشت زده است.

این منبع ادامه داد: «اگر بدترین اتفاق بیفتد ریحانا مجبور می‌شود دو فرزندش را به تنهایی بزرگ کند. این کابوسی است که ریحانا هرگز فکر نمی‌کرد با آن روبرو شود. او تحت فشار زیادی است و حتی نمی‌تواند بخوابد.» به خاطر این موضوع خوابش را از دست می دهد.»

ریحانا در تلاش است هر کاری که از دستش بر می‌آید انجام دهد تا به همسرش در این راه کمک کند اما در شرایط کنونی تقریباً هیچ کاری از دست ستاره پاپ بر نمی‌آید.»

این در حالی است که ریحانا اخیرا به طرفدارانش قول داد تا پس از سال‌ها آلبوم جدیدی منتشر کند. ریحانا همچنین مسئولیت مدیریت کمپانی بزرگ و مشهور لوازم آرایش «فنتی» را نیز برعهده دارد.

 

منبع: وقت صبح

۵ دیدگاه

  1. سلطان فساد وفحشا وهرزگی وجندگی وبردگی بهمراه خواهرانش در شمال عشرتکده میزنن …مامی شان هم رییس گروهشون میشه ….بی حیاها

  2. سلام خواهر سلطان لطفا تخت سلطنت ایشان را زیاد نزدیک درب توالت قرار بدین چون ممکن است با توجه به پرونده احتیاج مبرم به مستراح داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا