شوک مدیران استقلال به نکونام

به دلیل پر شدن سقف قرارداد دیگر نمی‌تواند بازیکن جدیدی را به ترکیب اضافه کند؛ حتی اگر جا داشته باشد.

به گزارش سبک ایده آل، نایب رئیس فدراسیون فوتبال در یک برنامه ی تلویزیونی گفت: سقف قرارداد در استقلال پر شده است و دیگر سامانه ی سازمان لیگ به این تیم اجازه نمی‌دهد قرارداد جدیدی را در این سامانه ثبت کند. او حتی به اسم مهدی هاشمی‌نسب اشاره کرد که با این وضعیت کارت برای او صادر نمی‌شود.

حالا از اردوی استقلال خبر می‌رسد سعید مهری بعد از بازی دوستانه در این باره صحبت‌هایی با جواد نکونام داشته است و امروز و فرداست که اردوی تیم را ترک و راهی تیم جدید شود.

سعید مهری که قرارداد خود را با استقلال فسخ کرده است، به درخواست جواد نکونام بار دیگر به تمرینات تیم آبی اضافه شد اما تاکنون برای عقد قرارداد جدید با استقلال از نظر مالی به توافق نرسیده است. اما نکته اینجاست او اگر امروز با آبی‌ها به توافق هم برسد، نمی‌تواند قرارداد جدید خود را در سامانه ی سازمان لیگ ثبت کند.

چون سقف قرارداد آبی‌ها پر شده است. چند تیم مطرح لیگ برتری به دنبال جذب این بازیکن هستند و حتی در برهه ای ریکاردو ساپینتو هم علاقمند بود این بازیکن را به ترکیب تیم آپوئل قبرس اضافه کند.با این شرایط حتی حضور خارجی‌ها جدید هم در تیم استقلال امکان پذیر نیست!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا