شوگر ددی به سینمای ایران رسید+ عکس

عکسی جالب از لادن مستوفی در کنار همسرش شهرام اسدی با اختلاف سنی 19 سال منتشر شد.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از اقتصاد ۱۰۰، لادن مستوفی در ۲۰ اسفند ۱۳۵۱ می باشد. لادن مستوفی کار خود را با فیلم روز واقعه آغاز کرد. لادن مستوفی در فیلم سینمایی دختری به نام تندر بازی متفاوتی را از خودش به جا گذاشت و خوش درخشید. همسر لادن مستوفی شهرام اسدی می باشد. در بیشترین فیلم های شهرام اسدی لادن مستوفی ایفای نقش می کند.

لادن مستوفی متولد ۲۶ آبان ۱۳۵۱ در تنکابن می باشد. لادن مستوفی همسر شهرام اسدی و خواهر لاله مستوفی است.

عاشقانه زیبای "خانم بازیگر ایرانی" و همسر 19 سال بزرگترش/ عکس

لادن مستوفی کار خود را با فیلم روز واقعه آغاز کرد، لادن مستوفی چند سال بعد پس از بازی در مجموعهٔ دوران سرکشی کمال تبریزی به شهرت رسید. لادن مستوفی در تئاتر های زیادی بازی کرده و علاقه زیادی به تئاتر دارد ، شهرام اسدی قراگوز متولد ۱۳۳۲ در شهرستان سلماس است. وی کارگردان و فیلمنامه نویس می باشد.

آقای شهرام اسدی همچنین همسر لادن مستوفی است. اسدی فارغ التحصیل کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون و سینما در سال ۱۳۵۴ و کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه کالیفرنیای آمریکا است. او با انجمن جغرافیای ملی و شبکه تلویزیونی ان بی سی همکاری داشته است. وی پس از چند سال اقامت در آمریکا در سال ۱۳۶۷ به ایران بازگشت. اسدی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۷۰ با کارگردانی و فیلمنامه نویسی فیلم «اوینار» آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا