شکیرا با کوپا واچیا هم دست از سرپیکه بر نمی‌دارد

شکیرا، خواننده کلمبیایی و نامزد سابق جرارد پیکه ویدئویی از لیپ سینک ترانه «کوپا واچیا» را در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از شمانیوز، شکیرا  خواننده کلمبیایی و نامزد سابق جرارد پیکه ویدئویی از لیپ سینک ترانه «کوپا واچیا» را در اینستاگرام منتشر کرد. شکیرا با آهنگ «کوپا واچیا» لیپ سینک کرد. گفته می‌شد که این آهنگ یک دیس‌ترک مربوط به جرارد پیکه است. او دو فرزند از پیکه دارد. شکیرا خواننده جوان و زیبای کلمبیایی است. او اکنون از پیکه جدا شده است.

ماجرای آهنگ جدید

کوپا واچیا در زبان اسپانیایی به معنی فنجان خالی است و طرفداران فکر می‌کنند که این آهنگ دیس در کنایه به جرارد پیکه نوشته شده است. شکیرا در این تک‌آهنگ با حضور مانوئل توریزو در مورد رابطه‌ای صحبت می‌کند. در آن زیاده‌خواهی‌ها به نوشیدن از یک فنجان خالی تشبیه شده است.

در بخشی از ترانه آمده است: «می‌بینی به چه صورت است؟ نمی‌توانم اینگونه ادامه بدهم نمی‌دانم چه کار دیگری انجام دهم، برای اینکه تو را بیشتر داشته باشم.»

در موزیک ویدئوی رسمی این آهنگ، شکیرا یک پری دریایی در غل و زنجیر است که توریزو او را نجات می‌دهد. و می‌خواند: «تو همیشه مشغول کارهای زیادی هستی. کمی اوقات فراغت خیلی خوب می‌شد، عشق من.. اینجا روی مبل استراحت کن و به من توجه کن…»

وضعیت روابط

شکیرای ۴۶ ساله و پیکه ۳۶ ساله در ژوئن گذشته به دلیل خیانت پیکه به رابطه عاشقانه ۱۱ ساله خود پایان دادند. پیکه بلافاصله رابطه‌اش با کلارا چیای ۲۳ ساله را رسمی کرد. به نظر می‌رسد شکیرا بعد از چند ماه عذاب کشیدن از این مساله عبور کرده و شایعه شده که او با لوئیس همیلتون رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کرده است. این دو نفر در موقعیت‌های مختلفی با هم دیده شدند اما هیچکدام هنوز حرفی در مورد رابطه بین‌شان نزدند. در تازه‌ترین خبر، شکیرا و همیلتون همدیگر را در ویلای ایبیزا ملاقات کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا