شگرد عجیب و جنجالی این زن در ۱۰ فقره سرقت

سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق کش رو زن که با استفاده از غفلت شهروندان اقدام به کش رو زنی می کرد خبر داد و گفت: متهم به 10 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: با افزایش سرقت طلاجات و اموال با ارزش شهروندان به روش کش روی در محدوده ” تهران نو ” در سطح معابر موضوع به کلیه ماموران مستقر در این محدوده اعلام شده و گشت زنی های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.

وی افزود: سرانجام در روز هفتم اسفند ماه تیم عملیات کلانتری ۱۲۸ تهران نو با تحقیقات میدانی و شیوه های نوین کشف جرایم موفق به شناسایی متهم که یک خانم بوده شده و متهم را در حین سرقت از شهروندان مشاهده و ماموران در یک عملیات پلیسی سارق را دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: متهم به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت به روش کش رو زنی در محدوده تهران نو اعتراف کرده و ۳ نفر از مال باختگان متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ قاسم پور با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: متهم برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا