صفحه اینستاگرام “کیم کارداشیان” بسته می شود

مارک زاکربرگ برای جبران ضرر و زیان شبکه اجتماعی اینستاگرام از اینفلوئنسرها پول خواهد گرفت!

به گزارش پارسینه پلاس،  آینده صفحه اینستاگرامی کیم کارداشیان، ستاره مشهور هالیوودی، در خطر است!  کیم کارداشیان ممکن است به زودی از شبکه اجتماعی اینستاگرام بیرون انداخته شود.

سال ۲۰۲۴ آغاز خوبی برای کیم کارداشیان نداشته است! آینده این ستاره هالیوودی ممکن است در خطر باشد.

این ستاره اینفلوئنسر مشهور ممکن است به دلیل سیاست‌های آینده شبکه اجتماعی اینستاگرام، درآمد خود از تولیدی لباس مشهورش به نام «اسکیمز» را متوقف کند.

مِتا که مسئولیت اداره شبکه اجتماعی اینستاگرام را برعهده دارد از درآمدهای میلیاردی افراد مشهور با کمک از این شبکه اجتماعی خسته شده است. این در حالی است که مِتا هیچ سهمی از فروش و درآمد این افراد مشهور دریافت نمی‌کند.

امروزه تمام افراد مشهور هالیوودی شغل و فعالیتی در کنار شغل اصلی خود دارند. افراد مشهور معمولا کمپانی‌های لباس، لوازم بهداشتی و آرایشی و… دارند.

پرداخت‌های مستقیم به ستاره‌های آنلاین بیشتر از درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام، فیس‌بوک و یوتیوب است که همه متعلق به مِتا هستند.

راه حل متا برای درآمد پایینش کمی عجیب و غریب به نظر می‌رسد. این شرکت با محدود کردن دسترسی افراد مشهور به این شبکه سعی دارد بخشی از درآمد میلیون دلاری آن‌ها را برای خود بردارد!

اگر اینفلوئنسرهای مشهور از جمله کارداشیان از این همکاری امتناع کنند، مارک زاکربرگ، مدیر عامل مِتا، دسترسی آن‌ها به شبکه‌های اجتماعی مختلف تحت نظارتش را قطع خواهد کرد!

 

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا