عاشقانه حیرت انگیز جورجینا برای رونالدو + عکس

جورجینا رودریگرز شریک زندگی رونالدو با انتشار یک استوری معنادار در صفحه شخصی اش تلویحا به ستاره فوتبال پرتغال ابراز علاقه کرده است.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از وقت صبح، در هفته های اخیر زوج مشهور دنیای فوتبال به طرق مختلف به ماجرای شایعات جدایی شان واکنش نشاد داده و آن را تکذیب کردند. اما حالا کار به جایی رسیده که مادر کریستیانو رونالدو که همیشه رابطه او و جورجینا در سایه ای از ابهام قرار داشت هم نسبت به این قضایا ابراز نظر کرده است. چرا که او چندی پیش در یک مراسمی به خبرنگاران گفته بود هر آنچه که درباره پسرش و مدل مشهور آرژانتینی نوشته شده دروغ بوده است.

جورجینا با این عکس جواب همه را داد/عاشقانه حیرت انگیز جورجینا برای رونالدو 

در همین ارتباط حالا نامزد فوق ستاره فوتبال جهان با انتشار یک تصویر جذاب و معنادار تلویحا به رونالدو ابراز علاقه کرده است. جورجینا در این استوری عاشقانه با انتشار تصویری از آسمان و ابری که به شکل قلب است از هشتگ عشق استفاده کرده است.

جورجینا با این عکس جواب همه را داد/عاشقانه حیرت انگیز جورجینا برای رونالدو 

جورجینا با لباس عروس جنجال به پا کرد

پس از هفته ها حواشی و کلنجار بالاخره کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان و نامزد آرژانتی اش به هواداران اش ثابت کردند که مشکلی با یکدیگر ندارند. هر چند هنوز برخی از کاربران و طرفداران این زوج مشهور اعتقاد دارند آنها بواسطه جنجال رسانه ها و همچنین حاشیه امن رونالدو در تیم النصر فعلا از اختلافات با یکدیگر چشم پوشی کرده اند.

اما در روزهای گذشته ستاره باشگاه النصر با انواع و اقسام تصاویر عاشقانه و خانوادگی به تمامی شایعات درباره جدایی شان خاتمه داده است. در همین ارتباط اکنون شریک زندگی رونالدو تصویر عجیبی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با تعجب دنبال کنندگان اش مواجه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا