عاقبت عجیب جوگیر شدن در کنسرت

پسر جوان که از دیدن خواننده مورد علاقه خود به شدت خوشحال شده بود، خود را دچار مشکلی کرد که مدتها باید تبعاتش را تحمل کند.

نتیجه تلخ ذوق زدگی بیش از حد پسر جوان در کنسرت

حال و هوای متفاوت کنسرت و هیجانی که با ورود خواننده در فضا حاکم می شود، امری کاملا طبیعی است اما اینکه انرژی بالای موجود، چقدر روی تماشاچیان اثر میگذارد، میتواند گاها غیرطبیعی باشد.

پسر ۱۹ ساله چینی که پس از مدتها انتظار، موفق به حضور در کنسرت خواننده محبوبش شده بود، با دیدن خواننده به نقطه اوج هیجان رسیده و فریاد بلندی کشید. فریاد این هوادار به قدری شدید بود که لحظاتی پس از این ذوق زدگی از حال رفت.

تغییر وضعیت او، همراهانش را نگران کرده و پسر جوان راهی اورژانس شد. درد شدید و مشکل تنفسی پیش آمده نگران کننده بود برا یهمین پزشک دستور عکسبرداری داد. نتیجه عکسبرداری خبر ناخوشایندی به همراه داشت و نشان میداد که فریاد شدید این پسر در کنسرت باعث آسیب جدی به ریه شده است.

مرد جوان چینی به دلیل فریاد زدن با نیروی بیش از حد در طول کنسرت دچار پارگی آلوئول در یکی از ریه هایش شده است. پنوموتوراکس تجمع غیر طبیعی هوا در فضای پلور بین ریه و دیواره قفسه سینه است که می تواند به دلیل آسیب نافذ قفسه سینه، آسیب ناشی از بیماری زمینه ای ریوی یا پارگی آلوئول به دلیل فشار ناگهانی یا شدید رخ دهد.

در حال حاضر پزشکان توانستند هوای اضافی را خارج کنند و فشار روی ریه‌اش را کاهش دهند و طبق گزارش‌ها، این جوان ۱۹ ساله در مسیر بهبودی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا