ستاره قطری سرخ‌پوشان احضار شد

به نظر می‌رسد که علت احضار ستاره قطری سرخ پوشان، پست جنجالی اینستاگرامی‌ای باشد که او پس از قهرمانی با پرسپولیس، در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، سایت رسمی فدراسیون فوتبال با انتشار ابلاغیه‌ای، از احضار عبدالکریم حسن، بازیکن سابق تیم ملی قطر و باشگاه پرسپولیس خبر داده که البته در این میان، موضوع و علت احضار او نیز جالب توجه است.

در حکمی که از سوی کمیته انضباطی منتشر شده، آمده است:

با توجه به تخلف عدم رعایت ماده ۶۷ مقررات انضباطی فدراسیون توسط عبدالکریم حسن، بازیکن تیم پرسپولیس مبنی بر تبلیغ ناروا از طریق انتشار مطلبی در فضای مجازی، نامبرده می‌بایست ظرف ۴۸ ساعت دفاعیات کتبی خود را به این کمیته ارسال کند.

به نظر می‌رسد که علت احضار ستاره قطری سرخ پوشان، پست اینستاگرامی‌ای باشد که او پس از قهرمانی با پرسپولیس، در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

حسن در این پست نوشته بود: «حمد و ستایش خداوند را به خاطر عطایای فراوانش. امروز با پرسپولیس قهرمان لیگ ایران شدم. این قهرمانی را به جناب شیخ تمیم بن حمد آل ثانی (امیر قطر)، خانواده‌ام، مردم قطر، حاشیه خلیج فارس، جهان عرب و به تماشاگران بزرگ پرسپولیس.

هرگز فراموش نمی‌کنم از همه کسانی که در سخت‌ترین شرایط کنار من ایستادند تشکر کنم و خدا را به خاطر غرامتی که از جانب خداوند به من داد تشکر کنم.»

در این پست اینستاگرامی، عبدالکریم حسن از واژه مجعول خلیج به جای خلیج همیشه فارس استفاده کرده و به نظر می‌رسد که دلیل احضار او به کمیته انضباطی نیز همین مسئله باشد.

منبع: ورزش سه

۲ دیدگاه

  1. خدایی اگه کمیته انضباطی بیطرف بخاد حکم بده باید باشگاه پیروزی منحل بشه با این همه حجم یاوه گویی علیه ایران عزیز این از عبدالکریم حسن اون از حرفهای لوکادیا اون از کنعانی که اتوبوس تیم ملی که نماد کشورمون بود رو به افتضاح کشوند این از درویش که لهجه های قومهای ایرانی رو به تمسخر گرفت چقد باید مدرک رو بشه تا کمیته انضباطی رنگی حکم نده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا