عروسی مجلل دختر هنگامه خواننده معروف+ عکس داماد

تصاویری از عروسی دختر هنگامه خوانندهمعروف لس آنجلسی منتشر شده است.

به گزارش پارسینه پلاس، هنگامه برزین یکی از خوانندگان معروف پاپ ایرانی است. این خواننده معروف در کانادا زندگی می کند و دخترش به تازگی با مردی ازدواج کردهاست. تصاویری از عروسی دختر این خواننده معروف در فضای مجازی منتشر شده است.

عروسی دختر هنگامه

عروسی دختر هنگامه

عروسی دختر هنگامه

عروسی دختر هنگامه

بیوگرافی هنگامه خواننده و همسرش

هنگامه برزین متولد ۱۳۴۳ در لاهیجان، خواننده است. تحصلکرده مقطع دیپلم می باشد که از نواختن موسیقی شروع کرد تا اینکه از سال ۱۳۷۰ ابتدا کانادا و سپس آمریکا مهاجرت کرد و تنها یک دختر دارد.

مهاجرت از لاهیجان به تهران

در سال ۱۳۴۶ وقتی ۳ ساله بود به همراه پدر و مادر و تنها خواهرش از لاهیجان محل تولدش به تهران مهاجرت کردند و در این شهر بزرگ شد. او از همان دوران کودکی هیجان و شوق زیادی در خواندن داشت

کلاس موسیقی با حمایت پدر

خانواده هنر دوستی داشتم بخصوص پدرم که با حمایت او در کلاس های اساتید موسیقی کلاسیک فارسی شرکت کردم سپس دوره های نواختن نی و فلوت را گذراندم.

ماجرای ازدواج و دخترش سوگند

بعد از پایان مقطع دبیرستان ازدواج کرد که توام با انقلاب اسلامی و سپس شروع جنگ تحمیلی بود، این زوج در سال ۱۳۶۹ صاحب یک فرزند دختر بنام سوگند شدند.

عکس سوگند دختر هنگامه خواننده

شوهرم حمایتم می کند

شوهرم مرد بسیار نازنینی هست و خیلی در کارهایم من رو حمایت می کند که بتوانم به هدفی که دارم برسم و من همیشه قدردان زحمات ایشان می باشم.

مهاجرت در ۲۸ سالگی

خانم هنگامه برزین در سال ۱۳۷۱ وقتی ۲۸ ساله بود به همراه همسر و دختر دو ساله اش از ایران به سمت شهر ونکوور کانادا مهاجرت کرد. او حالا ساکن لس آنجلس آمریکا می باشد.

شروع موسیقی در خارج

خانم برزین در سال ۱۳۷۴ بدنبال آشنایی با فریدون آسرایی ،کامران جعفری و رامین زمانی گروه موسیقی پرواز را تشکیل دادند. اولین آهنگ این گورهی آهنگی بنام ایرانم بود.

بازداشت در دبی بخاطر خلیج فارس

این خواننده در یکی از کنسرت های خود در کشور امارات بدون توجه به اخطار قبلی در مورد نخواندن آهنگ خلیج فارس، آنرا اجرا کرد که باعث بازداشت کوتاه مدت وی شد. او چند سالی از برگزاری کنسرت در دبی محروم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا