علت قهر شهربانو منصوریان و پایین آمدن از سن + تصاویر

در حالی که صبح امروز مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور رئیس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد، در هنگام اهدای جوایز و تقدیر از ورزشکاران روی استیج، اتفاق عجیبی رخ داد.

به گزارش پارسینه پلاس ، در حالی که صبح امروز مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور رئیس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد، در هنگام اهدای جوایز و تقدیر از ورزشکاران روی استیج، اتفاق عجیبی رخ داد.
شهربانو منصوریان بعد از رفتن روی استیج برای مراسم تجلیل به حالت قهر، استیج را ترک کرد. البته این اتفاق زمانی افتاد که رئیس جمهور سالن را بعد از اهدای جوایز قهرمانان چند فدراسیون ترک کرده بود. وزیر ورزش روی استیج به نمایندگی حاضر بود و جوایز قهرمانانی که برای عکس انداختن روی سن می‌رفتند را تقدیم می‌کرد.

قهر شهربانو منصوریان

از فدراسیون ووشو دعوت شد که روی استیج برود که از بخش بانوان شهربانو و الهه منصوریان روی استیج حاضر شدند. در حالی که خواهران منصوریان چند ثانیه‌ای را با وزیر ورزش به صحبت پرداختند، ناگهان شهربانو منصوریان به حالت قهر و در هنگام عکس انداختن استیج را ترک کرد.

قهر شهربانو منصوریان

با این حال الهه منصوریان و سایر قهرمانان ووشو روی استیج ماندند و حتی به همراه رئیس فدراسیون خود چند ثانیه‌ای دغدغه‌های خود را با کیومرث هاشمی مطرح کردند.

در تصاویر مشخص نبود دلیل قهر شهربانو منصوریان چه بوده، اما احتمالا پاسخ کوتاه وزیر ورزش به درخواست آن‌ها هنگام حضور روی استیج، به مذاقش خوش نیامده است.

یکی از روزنامه ها در مطلبی که در این باره منتشر کرده نوشته است:‌

«مسئولان فدراسیون ووشو را باید یکی از عوامل اصلی رفتار ملی پوش خود معرفی کرد. متأسفانه بها دادن بیش از حد به این ورزشکار که کم نداشتند حاشیه‌های مجازی و واقعی و نادیده گرفتن برخی رفتارهای مشابه در داخل مجموعه ووشو، به جایی می‌رسد که مقابل وزیر ورزش، رؤسای فدراسیون و دیگر مسئولان و قهرمانان ورزش کشور چنین رفتار غیر حرفه‌ای و زننده‌ای را انجام بروز می‌دهد. امیدواریم مسئولان فدراسیون از کنار این رفتار غیر حرفه‌ای به سادگی عبور نکنند.»

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا