عکس‌های جدید و دیده نشده از “جونگکوک” به مناسب تولدش!

تولد 26 سالگی جونگکوک کوچکترین عضو گروه بی تی اس با انتشار عکس‌هایی دیده نشده و وقت گذراندن با آرمی‌ها جشن گرفته شد!

جونگکوک و کمپانی بیگ هیت برنامه‌هایی متفاوت و هیجان‌انگیز برای طرفداران پر و پا قرص گروه بی تی اس داشتند!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جونگ کوک تولد ۲۶ سالگی را با طرفدارانش جشن گرفت! کمپانی بیگ هیت نیز با انتشار عکس‌هایی جدید و دیده نشده از این آقای آیدل مشهور، تولدش را جشن گرفت!

جونگکوک برای جشن گرفتن تولدش یک تماس ویدیویی با طرفدارانش برقرار کرد. این آقی خواننده حتی ترفندهای شعبده بازی مسحورکننده خود را نیز به نمایش گذاشت.

این نمایش طرفداران را از استعدادهای او شگفت زده کرد و جنبه دیگری از شخصیت چندوجهی او را به نمایش گذاشت.

تولد ۲۶ سالگی جونگکوک از گروه BTS

جونگ کوک جشن تولد خود را با انتشار یک ویدیو زنده اختصاصی در ۱ سپتامبر آغاز کرد.

این پخش زنده یک حرکت صمیمانه برای ارتباط برقرار کردن جونگکوک با طرفدارانش و انتقال احساسات او در این روز مهم بود.

علیرغم داشتن یک روز پرمشغله، جونگکوک مطمئن شد که تولدش را با آرمی‌ها جشن بگیرد. او بلافاصله پس از رسیدن به خانه، پخش زنده خود را آغاز کرد. در طول جلسه زنده، جونگکوک با طرفدارانش در مورد تمرینات روزمره خود و نحوه گذراندن روز خود با دوستانش صحبت کرد.

جونگکوک با ابراز قدردانی از آرمی‌ها، درباره ۱۱ تولدی را که از زمان آغاز فعالیت حرفه‌ای خود در سال ۲۰۱۳ با طرفدارانش جشن گرفته است، صحبت کرد. تصدیق کرد. اگرچه این ویدیو زنده در مقایسه با سایر پخش‌های زنده او نسبتا کوتاه بود، طرفداران این فرصت را گرامی داشتند تا این روز مهم را با او به اشتراک بگذارند.

تولد جونگکوک از گروه بی تی اس

جونگکوک به عنوان گواهی بر علاقه‌اش به آرمی‌ها، پیامی صمیمانه نیز در روز تولدش نوشت و به اشتراک گذاشت. او در این پیام از محبت و حمایتی که در طول سال‌های فعالیت خود داشته است قدردانی کرده است. او لحظات ارزشمند و حمایت بی دریغ آرمی‌ها را به یادآورد و بر اهمیت زمان با هم بودن آن‌ها تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا