عکس‌های لو رفته جدید از شادمهر و ژینا کلانتری / رابطه عاشقانه ۲۲ سال پیش!

رابطه عاشقانه ژینا و شادمهر مدتی است که حسابی جنجالی شده است. از آشنایی این دو بیشتر از ۲۰ سال است که می‌گذرد. شادمهر اخیرا اسم ژینا را از آهنگ گل من حذف کرده است که همین کار او بسیار جنجال به پا کرده است. عکس های قدیمی این زوج را ببینید.

عکس‌های لو رفته جدید از شادمهر و ژینا

ژینا کلانتری و شادمهر

ژینا کلانتری و شادمهر

ژینا کلانتری و شادمهر

ماجرای آشنایی ژینا و شادمهر

ژینا به یک  مهمانی در شمال کشور دعوت شد. در آن مهمانی ژینا کلانتری و شادمهر با یک دیگر آشنا شدند و مراحل شکل گیری رابطه شکل گرفت. پس از شروع رابطه شادمهر از وابستگی شدید خود به ژینا کلانتری گفت و آهنگی را با اسم ژینا گل من خواند که بسیار معروف شد. شادمهر عقیلی به قدری ژینا کلانتری را دوست داشت که قصد ازدواج با وی نیز مطرح شد و در برخی از خبر گزاری های آن دوره نیز عنوان شد که شادمهر و ژینا با یک دیگر نامزد کرده اند.

ژینا کلانتری و شادمهر

بازیگری ژینا کلانتری

ژینا کلانتری پر حاشیه قبل از برقراری رابطه با شادمهر عقیلی بازیگر صدا و سیما بود و در چند فیلم نیز بازی کرد و بعد از شروع رابطه با شادمهر کم کم از فضای بازیگری دور شد و پس از کشف حجاب دیگر در هیچ فیلمی بازی نکرد. وی که بازیگر سابق صدا و سیما و همچنین نامزد سابق شادمهر عقیلی به شمار می رود پس از جدایی و اتمام رابطه با شادمهر ایران را ترک کرد ولی اطلاعات دقیقی از محل زندگی وی در خارج از کشور موجود نیست ولی بر طبق گفته ها وی ازدواج مجدد نمود و همراه با همسر جدید خود ایران را ترک کرد.

اما داستان ازدواج مجدد ژینا کلانتری چیست؟ بعد از مشکلات به وجود آمده برای شادمهر عقیلی در ارتباط با مسائل کسب مجوز برای ساخت و منتشر کردن آهنگ، شادمهر تصمیم به خروج و مهاجرت از ایران را گرفت و به طور موقت از ایران خارج شد. بعد از خروج شادمهر از ایران ژینا کلانتری با انتشار پستی در فیس بوک با عکس حلقه نامزدی خبر ازدواج خود را منتشر کرد و در کپشن پست خود نوشت: دوست داشتم بهترین لحظه زندگیم رو با شما به اشتراک بگزارم!!

اینستاگرام ژینا کلانتری 

ژینا از شوهری که عقد کرده بود جدا شده، اما یک پسر تقریباً ۱۰ ساله دارد و بسیار در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام فعال است.

ژینا در برنامه ماه عسل احسان علیخانی

در برنامه ی احسان علیخانی مهمانی که آمده بود نامش ژینا بود، علیخانی هم با لحنی طنزآمیز به ماجرای شادمهر و ترانه ی ژینا گل من! وگرنه هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا