عکسی زیرخاکی و دیده نشده از تولد لیلا فروهر

تصویری کمیاب از لیلا فروهر در جشن تولدش که فردین تدارک این جشن را گرفته بود.

به گزارش سبک ایده آل، تصویری کمیاب از لیلا فروهر در جشن تولدش که فردین تدارک این جشن را گرفته بود.

لیلا فروهر دختر جهانگیر فروهر و فرنگیس فرحزادی «فروهر» است که هردو از بازیگران شناخته شده قبل از انقلاب میباشد، لیلا تنها یک خواهر بنام فریبا دارد.

شروع فعالیت لیلا فروهر

بعلت حضور پدر و مادر در عرصه بازیگری از سه سالگی وارد صحنه بازی در تئاتر سپاهان اصفهان شد و نخستین بار در ۶ سالگی با فیلم مراد و لاله وارد سینما شد. او همچنین در نوجوانی در فیلم‌های زیادی به بازی پرداخت.

که می توان به فیلم‌هایی چون «رابطه? جوانی، همکلاسی، میهمان، شب آفتابی و..» اشاره کرد به گزارش پارس ناز لیلا از ?? سالگی خوانندگی رابه طور حرفه‌ای آموخت و خواند. و آفریننده آثاری شد از جمله: شمیم، دو پرنده، کلاغ‌های خبر چین، قصه? عشق و…

لیلا فروهر و همبازی با بزرگان

درسال ۱۳۴۷ وقتی ۱۰ ساله بود در فیلم پادشاه قلب ها درکنار محمد علی فردین بازی کرد و سابقه بازی با بهروز وثوقی را نیز در فیلم من هم گریه کردم را دارد. بانو فروهر در طول عمر بازیگری خود در بیش از ۴۷ اثر حضور داشت.

از ۱۴ سالگی با حمایت پدرش به آموختن موسیقی و نوازندگی سه تار پرداخت او در مدت کوتاهی شروع به برگزاری کنسرت در ایران و بیرون از کشور کرد. خوانندگی درکنار بازیگری لقب کودک خردسال سینمای کشور ایران را از مردم گرفت

مهاجرت لیلا فروهر

با پیروز انقلاب اسلامی درسال ۵۷ به دادگاه احضار و از بازیگری و خوانندگی محروم شد بعد از ۸ سال زندگی در ایران درسال ۱۳۶۵ از طریق خاک ترکیه به کشور آلمان رفت و سپس مدتی در فرانسه ساکن شد. او درسال ۱۳۶۶ برای همیشه به کشور آمریکا رفت

لیلا فروهر و ازدواج اول و دوم

اوایل ورود به خاک ایالات امریکا وقتی ۳۰ ساله بود ازدواج کرد اما بعد از دو سال این رابطه به جدایی ختم شد، به گزارش پارس ناز فروهر برای دومین بار در ۲۹ مرداد ۱۳۸۳ با فردی به نام اسماعیل نبی معروف به اسی ازدواج کرد. لیلا فروهر هیچ فرزندی ندارد ودر کالیفرنیا ساکن میباشد.

اولین آلبوم لیلا فروهر

در نخستین سال حضور در ایالات امریکا درسال ۱۳۶۶ آلبوم مخمل ناز را منتشر کرد، او نخستین هنرمندی بود که در شهر دبی برنامه اجرا کرد سپس به دعوت کشور تاجیکستان کنسرت های متعددی در شهر های آن کشور روی صحنه برد.

از خواهر تا اجرای خاص

فریبا خواهرش به عنوان مدیر برنامه او فعالیت دارد، درسال ۱۳۸۹ لیلا فروهر در جشن نوروزی کتابخانه توماس جفرسون کنگره ایالات امریکا به اجرای برنامه پرداخت.

کنسرت کداک تئاتریکی دیگر از کارهای لیلا فروهر اجرای دو برنامه در سالن مراسم اسکار تئاتر کداک میباشد. لیلا فروهر درسال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ دراین سالن برنامه اجرا کرد. آلبوم از قلب منچند روز قبل از نوروز ۱۳۹۱ لیلا فروهر با تحولی عظیم در سبک هنری خود آلبوم از قلب من را منتشر کرد.

دراین آلبوم لیلا شعرهایی از شاعران بزرگ ایران هم چون مولانا، عراقی، فریدون مشیری و… رابا آهنگسازی و تنظیم گروه رومی اجرا کرد.

بیوگرافی لیلا فروهر + ازدواج و عکس های کمتر دیده شده از او

دراین آلبوم چهره ی سرشناس سینمای کشور ایران شهره آغداشلو نیز همکاری کرد و دکلمه‌های ترانه‌ ها رابه انگلیسی بر عهده گرفت که سبب هرچه متفاوت‌تر شدن این آلبوم گردید. کنسرت رویس حالبرای نخستین بار لیلا فروهر آلبوم از قلب من به صورت زنده بر روی صحنه برد. لیلا فروهر به همراه گروه رومی و شهره آغداشلو با ارکستر ۲۶ نفری به رهبری امیر بدخش کنسرت زنده ی آلبوم را در سالن مجلل رویس حال بر پا کرد.

بیوگرافی لیلا فروهر + ازدواج و عکس های کمتر دیده شده از او

لیلا فروهر درکنار استاد شجریان

بیوگرافی لیلا فروهر + ازدواج و عکس های کمتر دیده شده از او

درکنار شادمهر عقیلی خواننده معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا