عکس خاص صبا راد در کنار آقای بازیگر مشهور

صبا راد و همسرش مانی رهنما عکسی از خودشان در کنار بازیگر مشهور سینمای ایران منتشر کردند.

به گزارش پارسینه پلاس، در این تصویر صبا راد و مانی رهنما در کنار فرامرز قریبیان حضور دارند.

صبا راد از حضور در کنار فرامرز قریبیان ذوق زده شده است.

ناگفته‌های فرامرز قریبیان از خداحافظی از سینما

ایسنا: فرامرز قریبیان با اشاره به این‌که «خروج» آخرین فیلم او در سینماست، گفت:

ال گذشته و از زمان اتفاقات مربوط به جشنواره‌ای که فیلم «عصبانی نیستم» در آن بود. ماجراهایی پیش آمده که ترجیح می‌دهم دیگر در سینما نباشم چون حوصله بچه‌بازی مسئولان سینمایی را ندارم.

این بازیگر باسابقه سینما در نشست مطبوعاتی فیلم «خروج» درباره بازی. در این فیلم که پس از حدود ۸ سال به‌خاطر آن بار دیگر به جشنواره آمده بود، گفت:

من نقش‌های معترض را خیلی دوست دارم و از اولین فیلمی هم که بازی کردم. تا به این‌جا همین‌طور بوده و همیشه در مقابل یک قدرتی که می‌توانست ارباب باشد یا حاکمیت، معترض بودم.

تا این‌که پس از این سال‌ها رسیدم به فیلم «خروج» که به نظرم بهترین فیلمی است. که داشته‌ام چون خودم در حال حاضر یک بخشی (کاراکتر اصلی فیلم) هستم.

او با اشاره به این‌که در این ۸ سال گذشته پس از فیلم «گناهکاران» پیشنهادهای زیادی برای بازی داشته که آن‌ها را دوست نداشته. و رد کرده است، ادامه داد:

دوست داشتم با فیلمی که آن را دوست داشته باشم حرفه‌ام را پایان دهم. گرچه این کار هم سختی زیادی داشت. اما آن‌قدر برایم خوب بود که این‌جا آمدم تا بگویم این آخرین فیلم من است چون دیگر حوصله بچه‌بازی‌های این مسئولان سینمایی را ندارم.

قریبیان در پاسخ به این‌که چه چیزی باعث خداحافظی او از بازیگری در سینما شده است؟ گفت: مسائلی در پشت پرده است که من به همین دلیل سال‌هاست در جشنواره شرکت نمی‌کردم.

اما این بار به خاطر این‌که فیلم را دوست داشتم به این‌جا آمدم. عجیب است که در روزهای اول حرف‌های خوبی درباره فیلم گفته می‌شد. اما در دو سه روز گذشته جو دیگری پیش آمده و فضا عوض شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا