عکس عجیبی که یکتا ناصر و و منوچهر هادی بعد طلاقشان منتشر کردند+ تصویر

تصویری از یکتا ناصر و منوچهر هادی بعد طلاقشان در یک قاب 3 نفره منتشر شد.

به گزارش پارسینه پلاس، یکتا ناصر به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرد که حدودا یکسال و نیم پیش از منوچهر هادی جدا شده و از یکدیگر طلاق گرفته اند.

حالا این زوج هنرمند به خاطر تولد فرزندشان بار دیگر در کنار هم و در یک قاب قرار گرفتند.

یکتا ناصر

شکست فیلم مشترک ناصر و هادی

فیلم «حدود ۸ صبح» جدیدترین ساخته منوچهر هادی با بازی همسر سابقش یکتا ناصر است که اکران آن در سینما‌ها با استقبال چندانی مواجه نشده است.

پرداختن به مسائل اجتماعی و چالش‌های زندگی خصوصی در فیلم‌ها، همیشه در سینمای ایران یکی از گزینه‌های مورد علاقه فیلم‌سازان بوده و هست. مسائلی که شاید برای ما به‌عنوان مخاطب پیش آمده باشد و با دیدن فیلمی که به تماشایش نشسته‌ایم داغ دل‌مان تازه شده یا اینکه با دیدن واکنش‌های مختلف در جریان یک اتفاق، متعجب شده‌ایم و فیلم‌ساز موفق شده است ما را تحت تاثیر قرار دهد.

البته در سوی دیگر هم هستند فیلم‌هایی که داعیه پرداختن به معضلات اجتماعی را دارند، اما در عمل، در مرحله ایده متوقف مانده و نمی‌توانند جهان داستانی‌ای را پیش روی مخاطب خود به تصویر درآورند.

فیلم سینمایی «حدود ۸ صبح» به کارگردانی منوچهر هادی یکی از نمایندگان سینمای اجتماعی در چرخه اکران این روز‌های سینما است. این فیلم به یک سوءتفاهم می‌پردازد که با واکنش نسنجیده‌ای همراه می‌شود و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی‌ای را رقم می‌زند.

منوچهر هادی در این فیلم بعد از چندین سال به سمت فیلم‌سازیِ اجتماعی بازگشته است، اما استقبال از این فیلم به گونه‌ای نبوده که هادی انتظارش را داشته است.

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا