عکس های تولد علیرضا جلیلی بازیگر نقش سیاوش در هفت سر اژدها

بازیگر نقش سیاوش در سریال هفت سر اژدها به تازگی ۲۰ سالگی اش را جشن گرفته و این بازیگر جوان تصاویری بهاری از تولدش را منتشر کرده است.

به گزارش پارسینه پلاس، علیرضا جلیلی بازیگر نقش سیاوش در هفت سر اژدها ساخته ابوالقاسم طالبی جشن تولد ۲۰ سالگی اش را جشن گرفته و این بازیگر جوان متولد ۲۰ فروردین ۱۳۸۲ می باشد در تهران می باشد و در حال حاضر دانشجوی علوم آزمایشگاهی است.

جشن تولد علیرضا جلیلی

علیرضا جلیلی کار حرفه‌ای خود را از کودکی در سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۳ فیلم محمد رسول الله نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند و در این فیلم با مجید مجیدی همکاری داشته است.

علیرضا جلیلی

این بازیگر با وجود سن کم توانست با بازی در فیلم محمد رسول الله تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر علیرضا شجاع‌ نوری، مهدی پاکدل، مینا ساداتی و ساره بیات بر تجارب او افزود.

علیرضا جلیلی

سیاوش در سریال هفت سر اژدها

سریال هفت سر اژد‌ها مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی ابوالقاسم طالبی است که از ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ پخش ان از شبکه سه سیما آغاز شده است. علیرضا جلیلی در سریال هفت سر اژدها نقش سیاوش هکر محمدعلی ( که حمید صفت این نقش را ایفا می کند) را بازی کرده است.

علیرضا جلیلی

جشن تولد علیرضا جلیلی

علیرضا جلیلی متولد ۲۰ فروردین ۱۳۸۲ می باشد و یک برادر کوچکتر از خود به نام امیرعلی دارد و در حال حاضر دانشجویی رشته ای غیر از هنر در دانشگاه می باشد. این بازیگر جوان به تازگی تولد ۲۰ سالگی اش را جشن گرفته است.

علیرضا جلیلی

 

۳ دیدگاه

    1. سلام من اسمم سما هستش من ۱۱ سال دارم ولی عاشق ایشون شدم و دوست داشتم اگه بزرگ تر بودم با ایشون با ازدواج میکردم
      I love you🥰💚❤❤💗

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا