غافلگیری همسر “کورتنی کارداشیان” در حین اجرا با خبر بارداری!

کورتنی کارداشیان ستاره تلویزیونی همسرش، تراویس بارکر را در حین اجرای کنسرت با خبر بارداری خود غافلگیر کرد!

به گزارش سبک ایده‌آل،  شایعات درباره کورتنی کارداشیان حقیقت داشتند، او و همسرش در انتظار تولد اولین فرزند خود هستند.

کورتنی کارداشیان خبر بارداری خود را در کنسرت شوهرش تراویس بارکر اعلام کرد. ا

این خانم ستاره ۴۴ ساله در کنسرت گروه «Blink-182» در روز جمعه تابلویی را در دست داشت که بر روی آن نوشته شده بود: «تراویس من باردارم!»

ستاره ۴۴ ساله کارداشیان در انتظار اولین فرزندش از شوهرش تراویس بارکر ۴۷ ساله است.

او این خبر را روز جمعه در کنسرت همسرش در لس آنجلس فاش کرد.

این زوج همان شب ویدیویی از آن لحظه را در اینستاگرام منتشر کرده و این خبر را تایید کردند. در این ویدیو، کورتنی با لبخند در میان طرفداران در ورزشگاه BMO لس آنجلس تابلویی را در دست دارد که بر روی آن با حروف سیاه بزرگ نوشته شده بود: «تراویس من باردار هستم!»

کورتنی کارداشیان همسرش را در حین اجرای کنسرت غافلگیر کرد

کورتنی کارداشیان و همسرش در انتظار هفتمین فرزندشان!

این ویدیوی شیرین در حالی ادامه پیدا کرد که بارکر روی صحنه غافلگیر شده بود. این آقای درامر سپس خود را به میان تماشاگران رساند تا همسرش را در آغوش بگیرد.

کارداشیان و بارکر در حال حاضر والدین شش فرزند هستند. کورتنی از ازدواج سابقش با اسکات دیسیک، رین استون ۸ ساله و میسون دش ۱۳ ساله و دخترش پنه لوپه اسکاتلند ۱۰ ساله را دارد.

در همین حال بارکر و همسر سابقش شانا موکلر سه فرزند دارند. لاندون ۱۹ ساله، آلاباما ۱۷ ساله و دختری ناتنیشان آتیانا ۲۴ ساله.

کورتنی و تراویس سال‌ها دوستانی نزدیک بودند. این زوج سرانجام در سال ۲۰۲۱ رابطه احساسی خود را آغاز کردند. تراویس بارکر در اکتبر همان سال از کورتنی خاستگاری کرد.

پس از برگزاری یک عروسی در لاس وگاس بدون مجوز رسمی ازدواج در آوریل ۲۰۲۲ و این زوج به طور قانونی در سانتا باربارا ازدواج کردند.مراسم عروسی آن‌ها در خانه دولچه و گابا طراحان مشهور ایتالیایی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا