غوغای مریم معصومی با میکاپ جدیدش

مریم معصومی بازیگر سریال سه دونگ سه دونگ است که از دنیای بازیگری خداحافظی کرده است و به ورزش روی آورده است.

مریم معصومی متولد سال ۱۳۶۵ است. مریم معصومی بازیگر ایرانی است.مریم معصومی دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته علوم سیاسی است. مریم معصومی دو خواهر دارد که هر دو متاهل و و یک برادر متاهل و یک برادر مجرد دارد. مریم معصومی مجرد است و ازدواج نکرده است. مریم معصومی مدتی است از بازیگر کناره گرفته است و مربی بدنسازی است. مریم معصومی در فضای مجازی نیز فعال است و مطالب ورزشی به اشتراک می گذارد.

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است.مریم معصومی بعنوان آخرین فرزند خانواده در شهر تهران به دنیا آمد، دو خواهر و دو تا برادر بزرگ دارد، پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار می باشد.می گوید با برادر بزرگ‌ تر خیلی صمیمی است و او همیشه مشوق کارهایش می باشد.فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی می باشد که اولین بار در ۲۳ سالگی جلوی دوربین رفت.

اولین بازی بدون تجربه
سال ۸۸ در ۲۳ سالگی برای اولین بار بدون هیچ کلاس و دوره ای در تله فیلم «کادوی در به در» بکارگردانی یوسف تیموری در چند سکانس بازی کرد !

سپس سال ۸۸ به کلاس های بازیگری استاد سمندریان رفت و فارغ التحصیل دوره های عکاسی حرفه ای، کارگردانی و فیلمنامه نویسی شد.

شهرت
سال ۱۳۸۹ با نقش کمرنگی در سریال «فاصله ها» حاضر شد تا اینکه یکسال بعد با سریال مناسبتی ماه رمضان به نام «سه دونگ سه دونگ» به شهرت رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا