فال حروف ابجد امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

به گزارش پارسینه پلاس، فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد و طالع بینی ازدواج با آن پرداخته ایم.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج آ د
تعبیر: مقصودتان حاصل می شود اما باید دست از عجله و شتاب بردارید و کمی صبور تر باشید. خداوند راه سعادت و خوشبختی را به شما نشان خواهد داد پس فکر نکنید که نسبت به شما بی تفاوت است. برای رسیدن به موفقیت باید آهسته گام بردارید تا آن را بیابید. ضعفهایتان در طى انجام کارى جلوه گر میشوند،براى پوشاندن این ضعف ها باید بیشتر تلاش کنید،،اگه بتوانید به موقع بر احساسات و عواطفتان غلبه کنید فرصت عالى در اختیارتان قرار میگیرد که میتوانید با بهره گیرى از آن بیشترین تغییر را در زندگیتان رقم بزنید..به جاى اینکه بین ایده هاى جدید و مختلف در ذهنتان گردش کنید روى طرحى کار کنید که در گذشته آغاز کرده بودید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج ج
تعبیر: مشکلات را برطرف خواهید کرد و خوشبختی و سعادت در انتظار شماست. شخصی در زندگیتان وجود دارد که حسادت هایش نسبت به شما فراوان است و همین امر موجب می‌شود تا آسیب‌هایی به شما برسد. از شخصی خبرهایی دریافت می‌کنید که غم و غصه را از دل تان خواهد برد. به مراد دل خواهید رسید. نصبت به درست بودن تصمیمتان خیلی از خود مطمئن هستید و این اعتماد بنفس کاذب میتواند درد سرهایی برایتان ایجاد کند اطلاعات نادرست میتواند به دوستیتان صدمه بزند.لازم است برخلاف میلتان در جلسه کاری شرکت کنید عدم حضور شما در آن جلسه میتواند پیامدهای ناگواری در برداشته باشد. آرامش واقعی از دنیای بیرون حاصل نمیشود آن را در درونتان بیابید.

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ب
تعبیر: به زودی پولی که به شخصی قرض داده بودید را پس خواهید گرفت و خبرهای خوشحال‌کننده ای به دستتان میرسد که زندگی را برایتان دگرگون خواهد کرد. همواره در زندگی از افرادی با تجربه و آگاه کمک بخواهید تا راه درست را به شما نشان دهند. دست به کاری می زنید که از آن سود بسیاری کسب خواهید کرد. همچنان در راهتان بمانید انشالله که سعادت مند میشوید. عشق به شکلی ساده وارد زندگیتان میشود و شما را به تفکر و تصمیم گیری وا میدارد. ممکن ا ست اطرافیان و دوستانتان از تصمیم های شما گیج و متعجب شوند. در زندگی مشترک و عاطفی تان اگر منطقی تصمیم گیری کنید بیشتر احساس خوشبختی خواهید کرد. ممکن است از نظر مالی تا حدی در تنگنا قرار بگیرید. با وجود آنکه اطرافیان توجه لازم را ندارند اما میتوانید با پشتکار و ایستادگی راه خود را به جلو باز کنید.

 

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما:د ج آ
تعبیر: قصد و منظورتان خیر نیست و با این کار زندگی تان را بر باد فنا خواهید داد. سردرگم و آشفته هستید و نمیدانید از زندگی چه میخواهید سعی کنید تا دعا و قرآن بخوانید و آرامش را مجدد وارد زندگیتان کنید. عشق فراوانی به شخصی دارید که از رسیدن به او ناامید شده اید اما فردی کمکتان خواهد کرد تا به مراد دل برسید پس انقدر بی تابی نکنید. مجبورید مدتى را صرف کنار آمدن با شرایط اخیر کنید حالا که احساس میکنید از آرامش بیشترى در زندگى بر خوردارید بهتر است تا میتوانید سنگ صبور شخصى در اطرافتان باشید و از زخم زبان بپرهیزید انرژیتان راروى بهبود موقعیت اجتماعی تان متمرکز کنید به زودى لازم است نسبت به آینده به نحوه جدى ترى فکر کنید به درک و بینش خود اعتماد کامل داشته باشید.

 

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما:د ب د
تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و به هر آنچه در آرزویش هستید می رسید. رزق روزی از جانب پروردگار به زندگیتان وارد خواهد شد که شما را از مشکلات نجات خواهد داد. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز نمایید فعلاً دست نگاه دارید که به خیر و صلاحتان نمی باشد. تلاشتان را بیشتر کنید تا موفقیت راهی نمانده. در رفتارتان با دیگران تا حدی تصنعی عمل میکنید، بصلاح شما نیست دیگران را به زور مجبور به توجه نکنید به دلیل اتفاقات این اواخر این روز ها احساس میکنید به بن بست رسیده اید و نمی توانید روی هیچ کس حساب کنید بهترین زمان است تا تمام قید و بند های بیهوده و دست و پا گیر را از خود جدا کرده و با تمرکز بر روی آنچه واقعا خوشحاتون میکند هدف و روش جدیدی در زندگیتان پیش بگیرید.

 

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج د ب
تعبیر: هم اکنون شانس با شما یار نیست و دست به هرکاری بزنید متاسفانه با شکست روبرو خواهید شد پس فعلاً صبور باشید. کسی قصد سوء استفاده از شما را دارد و با زبان چرب نرمش می خواهد شما را بفریبد بسیار مراقب باشید. زندگی تان دستخوش تحولات مثبت خواهد شد و خداوند در این امر دخیل می باشد. قبل از آنکه کاری را به اتمام برسانید همه جوانب را در نظر بگیرید و از درست بودن تصمیمتان اطمینان حاصل کنید اوضاع همیشه یکجور باقی نمی ماند حتی اگر حالا نتوانید مسیر واضحی برای رسیدن به موقعیت ایده آلتان ببینید بهتر است فعلا کمتر به آینده بیندیشید و حالتان را سر و سامان بدهید هدفی دارید که باید همین حالا آن را دنبال کنید در امر کسب و کار با شانس خوبی روبرو مواجه خواهید شد.

 

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د د ب
تعبیر: قصد و نیتتان حاصل می شود اما مدت زمان زیادی به طول می‌انجامد باید خیلی صبور باشید. اگر قصد دارید تا دست به معاملاتی بزنید حتماً احتیاط کنید و قبل از هر کاری مشورت کنید. در اعمال حرام و ثواب نیفتید که رزق و روزی از زندگیتان خواهد رفت. بهترین کاری را انجام دهید که در توان دارید و به سخنان دیگران توجهی نکنید.به زور چیزی را به جلو نبرید.مطمئن باشید که برای موفقیت باید صبور و شکیبا باشید.اکنون بهترین زمان است تا از اهدافتان فهرستی تهیه کنید.با افرادی ارتباط برقرار کنید که شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدمتر میکنند.از لحاظ عاطفی اکنون به شدت نیازمند راهی هستید تا از این مرحله ی زندگیتان عبور کنید.

 

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج د
تعبیر: بخت و اقبالتان خوب نیست و متاسفانه شانس به شما پشت کرده اما صبور باشید و خودتان را در دردسر نیندازید به زودی مشکلات برطرف خواهند شد. دلهره و اضطراب دارید و منتظر هستید تا موضوع مهمی برایتان رخ بدهد به خداوند توکل کنید انشالله که حاصل می شود. در جهت مخالف بودن با اطرافیانتان میتواند به بحثی شدید و تلخ منجر شود و در صورت ادامه این سرسختی نتایج ناگواری به بار خواهد آمد شما با این ترتیب بیشتر با خودتا لجبازی میکنید به جای اینکه مسائل به ظاهر غیر قابل حل را به حال خود رها کنید تا جای ممکن آنها را تجزیه و تحلیل کنید موانعی که حالا با آنها مواجه میشوید به هیچ وجه تصادفی یا اتفاقی نیستند.

 

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج ب
تعبیر: قصد و نیتت خیر است و صد در صد به موفقیت خواهید رسید. اخباری به دستتان میرسد که غم و غصه را از دلتان دور خواهد ساخت اگر قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید حتماً استخاره کنید و بدون تحقیق دست به کاری نزنید تا انشاالله پشیمانی برای تان به بار نیاورد. بازگشت به اصول اساسی می تواند راهکاری حساس و سخت باشد. هرچه زندگی را راحت تر بگیرید فردا برایتان راحت تر میشود . به دوستانتان نشان دهید که قدردان و حامیشان هستید. اگر رازی در دل دارید از افشای آن خودداری کنید. روی کاری که می دانید درست است تمرکز داشته باشید تا دیگران نیز همراهتان شوند. رفتار سرد و بی تفاوت شخصی به دلسردیتان منجر میگردد.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ج ب
تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و اگر سرمایه ای را از دست داده‌اید به زودی با همت و تلاش آنها را خواهید یافت. شخصی قصد دارد تا به شما ضربه بزند اما خداوند اجازه نمی دهد تا آسیبی به شما برسد. مشکلاتی که دارید را به کمک یکی از بزرگان حل خواهد کرد و زندگیتان رنگ روی سعادت به خودش خواهد گرفت. برای رفع مشکلات دیگران بسیار تلاش میکنید اما متاسفانه خودتان هم به نوعی درگیر میشوید. سعی نکنید که به تنهایی از پس همه کارها بربیاید تکیه کردن به دوست صمیمی و قابل اعتماد دقیقا همان چیزیست که نیازمندش هستید. پا پیش بگذارید اعصاب خسته تان به استراحت نیاز دارد درصورت بروز اختلاف نظرها در محل کار یا تحصیل تان با حوصله و تدبیر عمل کنید.

 

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د آ ب
تعبیر: قصد و نیت خیری ندارید و اگر اقدام به آن کنید متاسفانه دچار آسیب و بلا خواهید شد. مشکلاتی که هم اکنون در زندگی تان دارید به خاطر تنگ‌نظری برخی از افراد است، از آنها دوری کنید تا مشکلات برطرف شوند. از دعوا و مرافعه به دور باشید و جنجال به پا نکنید. مایلید شخصى را براى کارى که به نظرتان درست است متقاعد کنید؛ بهتر است زمان را به این شکل هدر ندهید. احساسات خود را کنترل کنید. اندیشیدن به روش هاى جدید براى بهبود روابط عاطفى تان ایده اى منطقى است. متاسفانه در تجزیه و تحلیل مراحلى که براى رسیدن به مقصودتان باید از آنها عبور کنید، تا حدى دچار ناامیدى و یأس خواهید شد. بجاى آنکه به دیگران سخت بگیرید، در توقع هاى خودتان تجدید نظر کنید.

 

 فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: بخت و اقبال نیکویی در انتظارتان است و به زودی به هر آنچه که بخواهید دست پیدا می کنید. اگر فردی را از دست داده‌اید و غمگین هستید به زودی او را خواهید یافت پس انقدر بی قراری نکنید. مال سرمایه ای به دستتان میرسد که شما را از مشکلات مالی نجات خواهد داد پس منتظر باشید و توکلتتان بر خداوند باشد. دوستی نیاز به کمک فکری دارد اما غرورزیاد اجازه نمی دهد آنرا مطرح کند شرایطش را درک کنید و او را از این وضعیت نا بسامان برهانید ، این روزها رفتارتان طوریست که از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه ، شما حالا خواهان چیزهای بیشتری هستید بهتر است بطور جدی در مورد کاری که مایل به انجامش بودیده اید فکر کنید تا جای ممکن از جمعها دوری نکنید تا منزوی نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا