فال روزانه امروز شنبه ۹ دی ۱۴۰۲

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید “به فال گیری اعتقاد نداشته باشید” اما آن را بررسی کنید!

فال روزانه شخصی واقعی برای متولدین نهم دی:

فال تولد: امسال سالی پر از هدیه و پاداش برای شما خواهد بود. فرصت های جدید و مسئولیت های جدید اعتماد به نفس و اخلاق کاری شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. شما سفرهایی را برای بهبود وضعیت حرفه ای و همچنین زندگی شخصیت های خود انجام خواهید داد که احتمالاً موفقیت آمیز خواهد بود. برای کسانی که می خواهند ازدواج کنند، نیمه دوم سال زمان برآوردن خواسته هایشان خواهد بود و آنهایی که هنوز نیمه گمشده خود را پیدا نکرده اند، می توانند نیمه دیگر خود را پیدا کنند و آنهایی که نامزد هستند خوشحال به خانه می روند. مشکلات سلامتی دارند و با بیماری خاصی دست و پنجه نرم می کنند باید به سلامت خود توجه ویژه ای داشته باشند. امسال از وام گرفتن یا گرفتن پول خودداری کنید!

طالع بینی روزانه فروردین ماه:

امروز سعی کنید منطقی رفتار کنید، محکم روی زمین بایستید و پایه ای محکم برای آینده خود ایجاد کنید. اکنون زمان بسیار مهمی است که بتوانید موفقیت آینده خود را با تفکر واقع بینانه برنامه ریزی کنید. قبل از اینکه بتوانید به رویاهای خود برسید، باید برخی از مرزها را در زندگی خود تعیین کنید که شما را به سمت تحقق خواسته های خود هدایت کند. امروزه شما عجله دارید و برای رفع موانع آماده اید. شما می خواهید کاری انجام دهید که همه کسانی را که فکر می کنند شما را به خوبی می شناسند شگفت زده کند. اکنون زمان آن است که تمام فرضیات مربوط به خود را از بین ببرید و پیش داوری هایی را که باعث تنبلی شما می شود حذف کنید، این ماه هزینه های شما بیشتر از ماه های قبل است، مراقب دخل و خرج خود باشید.

طالع بینی روزانه اردیبهشت ماه:

امروز تا حد امکان از حس ششم قدرتمند خود استفاده کنید. چه متوجه شوید یا نه، یک سونامی از قدرت در درون شما ایجاد می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت. البته قبل از هر اقدامی باید در نظر داشته باشید که اعمال شما بر اساس منطق است. بازی با امواج لذت بخش است، اما اگر مراقب نباشید در اعماق دریا غرق خواهید شد. اگر به دنبال عشق هستید، شانس شما بسیار زیاد است. سر خود را بالاتر از ابرها نگه دارید اما پاهای خود را روی زمین بگذارید. روزهای شاد زیادی در پیش رو دارید. آنها در انجام معامله ای که سود اقتصادی به همراه داشته باشد تردید دارند. از کسی که بهترین نفع شما را در ذهن دارد کمک بخواهید. با عقل سلیم تعادل برقرار کنید تا به رویاهای خود برسید. چیزی که این روزها درخواست می کنید همیشه تایید نمی شود.

طالع بینی روزانه خرداد ماه:

امروز نهایت احترام خود را به کسانی که از نظر سنی یا مقامی بالاتر از شما هستند نشان دهید. شما این فرصت را خواهید داشت که درس های بزرگی از آنها بیاموزید، پس چشم و گوش خود را باز نگه دارید. امروزه، کارهایی که با عجله و بدون فکر انجام می شوند، می توانند شما را به دردسر بیاندازند. کورکورانه وارد هیچ موقعیتی نشوید و قبل از اقدام مطمئن شوید که اطلاعات لازم را دارید. تا زمانی که وضعیت پایدار را به دست نیاورده اید، اقدامی نکنید. برای قضاوت منصفانه، بهترین کار کسب اطلاعات است. شما می توانید کسی را خوشحال کنید. عزم شما دلیل پیشرفت مداوم شماست. گاهی دچار خود حق خواهی می شوید و اگر این ویژگی کودکانه را بشناسید و آن را از خود حذف کنید، احترام خاصی در بین دوستانتان پیدا خواهید کرد.

طالع بینی روزانه تیر ماه:

اگر امروز می خواهید کمی گریه کنید اشکالی ندارد. اگر می خواهید فضایی برای احساسات جدید باز کنید، باید برخی از احساسات قبلی خود را رها کنید و فشاری را که روی خود احساس می کنید کاهش دهید. همچنین به یاد داشته باشید که خوب و بد با هم معنا پیدا می کنند و اگر هرگز ترس و محدودیت را تجربه نکنید، نمی توانید آزادی و شادی را احساس کنید. پس بگذارید این دو نیرو در درون شما تعادل برقرار کنند. دانش و مهارت شما فرصتی بی نظیر را برای شما فراهم می کند. در صورت لزوم از کسی بخواهید که در انتخاب مسیر به شما کمک کند. امروزه برای شما به یک چالش تبدیل شده است که بدانید دقیقا چه می خواهید. تا زمانی که اشتباهات دیگران به شما آسیب برساند. شاید الان باید دست از کار بکشی

طالع بینی روزانه مرداد ماه:

امروز سعی کنید کارهایی انجام دهید که احساسات درونی شما را بیدار کند و اجازه ندهید موانعی که سر راهتان قرار می گیرد شما را دلسرد کند و انگیزه خود را از دست ندهید. برای تحقق رویاهای خود، باید منظم و صبور باشید. منطقی پیش بروید، اکنون زمان مواجهه با حقایق است. هر کاری که می خواهید انجام دهید، عقب نشینی نکنید و منتظر نباشید تا دیگران کار شما را برای شما انجام دهند. از یک طرف برای رسیدن به جواب حاضر نیستید سخت کار کنید و از طرف دیگر برای رسیدن به آن عجله دارید. فراموش نکن! برای رسیدن به یک نتیجه واضح که بتوان برنامه های دیگری داشت، در حال حاضر امکان پذیر نیست. برای موفقیت عجله نکنید، در غیر این صورت ممکن است مسیر اشتباهی را طی کنید و زمان بیشتری را بیش از حد لازم تلف کنید.

طالع بینی روزانه شهریور ماه:

امروز قدرت و توانایی های خود را کنترل کنید. هر اضافی که روی شانه هایتان سنگینی می کند را دور بریزید و آن را برای همیشه از زندگی خود حذف کنید، چه یک رابطه گذشته باشد و چه ابزاری که دیگر برای شما کار نمی کند. وضعیت زندگی شما به نقطه حساسی نزدیک می شود و اکنون به هیچ وجه زمان تسلیم شدن و کناره گیری نیست. برعکس، اکنون زمان آن فراتر از محدودیت هایی است که برای خود تعیین کرده اید. مانند کودکی به آینده نگاه کنید. شما حاضرید هر کاری انجام دهید تا در گروه قرار بگیرید، اما شخصی بدون هیچ دلیلی با شما مخالفت می کند. به جای تلاش برای ایجاد ارتباط عاطفی، گاهی اوقات کافی است کمی جهت را تغییر دهید. هر پولی که فریب خورده یا دزدیده شده باشد به شما بازپرداخت خواهد شد. خودتان را از اتفاقات اطرافتان جدا نکنید، به خصوص از خانواده تان.

طالع بینی روزانه مهر ماه:

نیرویی در زندگی شما وجود دارد که دیگر نمی توانید آن را نادیده بگیرید. شاید لازم باشد خود و زندگی خود را تغییر دهید و با شرایط جدید سازگار شوید تا از انرژی موجود حداکثر استفاده را ببرید. کوچکترین ناراحتی ها در محل کار به عنوان مشکلات بزرگ تلقی می شوند و حتی با افراد مورد علاقه تان هم به خوبی کنار نمی آیید. ناگفته نماند که امروز روز خوبی برای فعالیت های اجتماعی نخواهد بود. به جای گفتن چیزی که بعداً پشیمان می شوید، بهتر است در خانه بمانید. در محیط کار یا خانواده مورد انتقاد قرار می گیرید. پذیرای انتقاد باشید و با اخلاق خوب از آن استقبال کنید زیرا به شما کمک می کند. به پیاده روی یا شنا بروید، با اشتیاق و انرژی زیادی که نشان می دهید به شریک زندگی خود انگیزه دهید.

طالع بینی روزانه آبان ماه:

امروز روزی است که منتظرش بودید، پس از آن نهایت استفاده را ببرید. اجازه ندهید سختی موقعیت شما را عقب نگه دارد. شما اکنون این قدرت را دارید که بر هر مانعی غلبه کنید تا به هر چیزی که می خواهید برسید. اراده و عشق به نظم نیز به شما کمک خواهد کرد. اکنون باید از فرصت هایی که برایتان پیش می آید قدر بدانید و از آنها استفاده کنید. با وجود اینکه می دانید باید به هر فکری که در سر دارید عمل کنید، باز هم تردید دارید. اینکه اعتماد به نفس شما با واقع گرایی همراه باشد و به شما اجازه نمی دهد بیش از حد خیال پردازی کنید خوب است، اما در این کار زیاده روی نکنید وگرنه در این صورت فرصت بسیار خوبی را که درست پیش روی شماست از دست خواهید داد. ادامه بده

طالع بینی روزانه آذر ماه:

شما مدام به دنبال چیزهای جدید و غیر متعارف، جدیدترین گجت های روز دنیا و بهترین تکنولوژی روز هستید، اما امروز ناگهان با قدرت جدیدی مواجه می شوید. چالشی جدی بین روش‌های جدید انجام کارها و روش‌های سنتی‌تر انجام کارها وجود خواهد داشت که بدون شک رویکرد جدیدی که نیازهای دنیای مدرن را برآورده می‌کند، برنده خواهد شد. از این به بعد مرداد ماه روابط عاطفی شما در مرحله طلایی خود خواهد بود. اگر به دنبال عشق هستید از خجالتی بودن دست بردارید و در گوشه ای پنهان نشوید. کافی است جسور، جذاب و بامزه باشید تا فرد مورد نظر خود را جذب کنید. برای انجام کاری، اگرچه وسوسه شده اید که قاطعانه عمل کنید، اما احتمالاً ناراحتی و ناراحتی خود را ابراز نکرده اید و آن طور که از شما انتظار می رود رفتار نکرده اید. ناامید نشوید، جسارت به خرج دهید و وارد میدان شوید، فرصت را غنیمت بشمارید، حالا وقت آن است که اتفاقی که افتاده را به شما نشان دهم و احتمالاً ابراز پشیمانی و عذرخواهی کنید.

طالع بینی روزانه دی ماه:

برای تحقق رویاهای شما، باید ابزاری برای تحقق آن داشته باشید. امروز همه چیزهایی را که برای تحقق رویاهایتان نیاز دارید دارید. شما باید سعی کنید تفکر خود را ساده کنید و در عین حال ذهن خود را گسترش دهید. با به کارگیری آنچه پیشینیان به شما آموخته‌اند و همچنین داشتن یک برنامه عمل‌گرایانه، می‌توانید موج جدیدی در مسیر خود به سوی آینده‌ای مطلوب ایجاد کنید و تمامی ابزارهای لازم برای این کار در اختیار شما خواهد بود. شما بسیار باهوش هستید، اما اگر بخواهید مدام و به طعنه هوش خود را به رخ بکشید، همه را آزار خواهید داد، مطمئناً دیگران از صراحت سلطه جویانه و وحشیانه شما، آنچه با شما و شما کردند، خسته خواهند شد. اگر ناامید هستید آن را برای دیگران تکرار نکنید. یک مکالمه پر استرس را با ترک محل خاتمه دهید. سفر یا حرکتی در پیش دارید.

طالع بینی روزانه بهمن ماه:

امروز از نظم و انضباط و بی حد و حصر خود استفاده کنید تا ببینید چه چیزی به دست خواهید آورد. امروز پر انرژی است و نباید بگذارید بی تفاوت بگذرد. شما خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید بر وضعیت فعلی خود کنترل دارید، اما همه اینها به شرط این است که برای فعال کردن جادویی که امروز وجود دارد اقدام کنید. ممکن است ایده بدی نباشد که انرژی خود را روی خانه و سرمایه گذاری خود متمرکز کنید. در طول روز دائماً با خود صحبت می کنید، ممکن است از برخوردهای زبانی شخصی عصبانی شوید یا حتی احساس خطر کنید. در هر صورت، کلماتی که اکنون بدون فکر قبلی گفته می شود، مفید نیستند. به جای صحبت کردن، سعی کنید بیشتر گوش کنید. مراقب باشید و کمتر به دیگران اعتماد کنید تا استرس و اضطراب خود را کاهش دهید.

طالع بینی روزانه اسفند ماه:

امروز برای شما یک روز عادی نخواهد بود و قطعا نباید برای مدت طولانی بخوابید. صبح زود، حتی زودتر از حد معمول، از خواب بیدار شوید و روز را پر از انرژی و قدرت شروع کنید. فرصت هایی به شما ارائه می شود که فقط یک قدم با شما فاصله دارند و فقط باید دست دراز کنید تا آنها را به دست آورید. گذشته را رها کنید و روی آینده تمرکز کنید. امروز در محل کارتان، نیروی عجیبی شما را به سمت اهدافتان راهنمایی می کند و تقریبا همه چیز طبق خواسته شما پیش می رود، پس از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. اگرچه این روزها دوباره موج هیجان را احساس می کنید، اما مسئولیت های قبلی شما را از اقدام باز می دارد. مشکلاتی وجود دارد که نمی توانید آنها را تغییر دهید. واقعیت موجود خود را بپذیرید و دست به کار شوید، نگران نباشید، موقعیت مناسب در محیط کار متوجه خواهید شد که فرد مخاطب رضایت شما را به دست خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا