فال روزانه تاروت کبیر جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است.

به گزارش سبک ایده آل، فال تاروت پیشگویی آینده مجموعه‌ای از کارت‌های بازی است که در بخش های مختلف اروپا مثل فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است. از اواخر قرن هجدهم تا به امروز پیروان آن و علاقمندان دانش‌های مخفی و راز آلود، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می‌کنند. مهم نیست امروز چه چیزی شما را آزار می دهد، به یاد داشته باشید که فردا فقط یک روز دیگر است! چشم انداز امروز را دریافت کنید و یک پیش بینی مفید برای فردا که می توانید انتظار داشته باشید! خواندن فال تاروت پیشگویی آینده راهی عالی برای روان شدن به احتمالات روز و اجتناب از دام های احتمالی است. نمی توانید صبر کنید؟ خواندن کارت‌های تاروت روزانه برای فردا را مرور کنید تا در مورد آینده هر علامت زودیاک اطلاعاتی کسب کنید.

 متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هفت جام

فروردینی ماهی جان، تو حساس هستی و به راحتی در دام وسوسه های فانتزی گرفتار می شوی. شرکت دوستان شما بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد. اطمینان حاصل کنید که حلقه دوستان شما شایسته است که به شما انگیزه می دهد تا کار درست را انجام دهید و نه آن فرد مزاحم که شما را به زندگی در توهم ترغیب می کند. شهوت، اشتیاق و اعتیاد نیروهای منفی نمی توانند به جایی برسند. روزی مشخص شده است که شما می توانید توسط همه این وسوسه ها فریفته شوید. زندگی خود را تا می توانید نظم دهید.

 متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت تک چوبدست

فال تاروت پیشگویی آینده | فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه 26 دی 1402

اردیبهشت ماهی، خلاقیت و اشتیاق شما به شما انگیزه می دهد تا امروز چند مایل بیشتر پیاده روی کنید. پیام خوب ترفیع، تولد فرزند، ازدواج یا نامزدی روی کارت موجود است. به نظر می رسد همه چیز برای شما در مسیر درستی پیش می رود. شما امروز ایده ای در ذهن خود دارید که می خواهید آن را اجرا کنید. این زمان بسیار خوبی برای ریسک تعیین اهداف دوردست برای انجام معامله یا تکلیف جدید است.

 

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اردیبهشت

 متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

خرداد ماهی عزیز، رفتار خود را بررسی کنید!!! رویکرد انتقادی و مستقیم شما ممکن است مورد پسند افرادی قرار نگیرد که برای شما مهم هستند. ممکن است از نظر عاطفی احساس ناامنی کنید، اگرچه در محل کار بسیار سختگیرانه. اطرافیان شما ممکن است رفتار و عکس العمل شما را متقابل نکنند. فعال باشید و سعی کنید مسائل را قبل از تبدیل شدن به مشکل شناسایی کنید. ممکن است شخصی وجود داشته باشد که به کمک شما نیاز داشته باشد اما شما غیرقابل دسترس باشید.متولدین تیر

کارت تاروت: کارت شش سکه

تیرماهی جان، شما بزرگ بازی می کنید و انرژی، زمان و پول خود را برای منافع دیگران سرمایه گذاری می کنید. دوست نیازمند ممکن است از شما کمک مالی بخواهد یا فقط مقداری پول را صرف امور خیریه و رفاهی کنید. بدهی ها، حساب های بانکی، وام ها و سایر اسناد مالی باید به روز شده و مراقبت شود. در رابطه شما بزرگوار و سخاوتمند خواهید بود و با دقت زیادی از عزیزان خود مراقبت خواهید کرد. دانش آموزان ممکن است مجبور شوند یادداشت های خود را در اختیار دوست خود قرار دهند.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین تیر

 متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت پنج جام

مرداد ماهی، از نظر رابطه روز خوبی نیست. اختلافات خانوادگی می تواند ناراحت کننده باشد. مسائل قلبی هم دلگرم کننده نیستند. در خانه متوجه می‌شوید که شریک زندگی‌تان جانب والدین را گرفته است. ممکن است مجبور شوید برای خوشبختی خانوادگی مصالحه کنید. ممکن است متوجه شوید که دیگران از سادگی شما سوء استفاده می کنند. اگر امروز منتظر یک عصر دلپذیر با محبوب دوست خود یا قرار ملاقات شاد هستید، ممکن است ناامید شوید.

متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه

شهریور ماهی، سود مالی نشان داده شده است. شما روز را مثبت می بینید، یکی از آرزوهایتان قطعا امروز برآورده شده است. خلاقیت و انرژی شما به شما انگیزه می دهد که ادامه دهید و کارهای سازنده ای انجام دهید. کسانی که به دنبال شغل بوده اند، به احتمال زیاد شغل مناسبی پیدا می کنند. فرد تجاری پول خوبی کسب خواهد کرد و از روز لذت خواهد برد. این روز خوبی برای رفع مشکلات طولانی مدت است.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین شهریور

متولدین مهر

کارت تاروت: کارت پادشاه سکه

مهرماهی عزیز، در جبهه کسب و کار، احتمالاً قرارداد جدیدی در جلف شما خواهد افتاد. ممکن است انتظار دستاوردهای خوبی در تجارت داشته باشید. تمام امور مربوط به امور مالی – وام بانکی، سرمایه گذاری، اقساط، پس انداز، سپرده ها و هزینه ها هدف اصلی امروز خواهد بود. شما روشمند هستید و در هر لحظه پیشرفت می کنید. به دلیل روش‌های محکم و استوار خود، می‌توانید امنیت مالی و محافظتی را برای کسانی که برای شما مهم هستند فراهم کنید.

متولدین آبان

کارت تاروت: کارت خورشید

آبان ماهی ها، شما امروز رهبر و مبتکر هستید. تقویت پیوندهای عاشقانه خود با انجام کاری خاص برای عزیزانتان نشان داده شده است. انرژی مثبت و درخشان شما را دنبال خواهد کرد و شادی و نشاط را برای شما به ارمغان خواهد آورد. مردم از شما انگیزه می گیرند زیرا همیشه می توانید جنبه های مثبت آن را ببینید و چنین گرما را به زندگی دیگران وارد می کنید. ترفیع یا مسئولیت بسیار مهمی روی کارت است. از نظر پول، شما راحت می مانید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان

 متولدین آذر

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

آذر ماهی جان، زندگی زناشویی به آرامی طی می شود، کسانی که در خانواده مشترک هستند قادر خواهند بود تنش را از بین ببرند. احتمالاً از زمان مراقبت از کسی لذت خواهید برد یا با خوشحالی از کسی مراقبت می کنید. شما احساس برکت و پرورش می کنید. شما هم در سطح ذهنی و هم در سطح جسمی احساس موفقیت می کنید. امروز منافع مالی بسیار بهتر است و ممکن است برای دکوراسیون خانه و ایجاد محیط راحت برای خانواده و خودتان پول خرج کنید. بخت به تو لبخند می زند!!!

متولدین دی

کارت تاروت: کارت ده چوبدست

دی ماهی عزیز، تلاش های خستگی ناپذیر شما برای افزایش درآمد به هدر می رود. احساس ناامنی، خستگی و فرسودگی می کنید. مسئولیت ها پایان ناپذیر به نظر می رسند و نتایج هرج و مرج هستند. بفهمید کجا اشتباه می کنید. فقدان ارتباطات، تقسیم بار کار وجود دارد. یاد بگیرید که کار را به اشتراک بگذارید. شما این توانایی را دارید که مسئولیت را بر عهده بگیرید و به موقع آنها را تکمیل کنید. یک رابطه نیاز به احیای مجدد دارد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی

 متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت نه سکه

بهمن ماهی عزیز، به احتمال زیاد امروز در جمع نزدیکان و عزیزانتان از خود لذت خواهید برد. همه چیز خوب پیش می رود و شما در حال لذت بردن از روز هستید. کسب و کار تقدیر بازدید از لذت در شب به یک مکان عجیب و غریب در کارت است. شما زمانی را برای خود صرف می کنید، شخصیت خود را تقویت می کنید، آرایش می کنید، برای خانه خرید می کنید و در آینده نزدیک برنامه ریزی می کنید. اگر امروز روز خوبی برای سرمایه گذاری برای یک خانه در محل خوب است.

 متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

اسفند ماهی ها، روال فعلی شما ممکن است مورد پسند شما نباشد. ممکن است وسوسه شوید که با هر درگیری مبارزه کنید تا مطمئن شوید که راه خود را می‌گیرید، ثابت کنید که حق با شماست، یا زمانی که احساس می‌کنید توسط شخص دیگری مورد چالش یا تهدید قرار می‌گیرید، از خود دفاع کنید. شما احساس پرخاشگری می کنید، از نگرشی که مردم نسبت به شما نشان می دهند، آزرده خاطر می شوید. اختلاف نظر با دوستان یا خانواده را نمی توان رد کرد. تمرکز بر سلامتی امکان پذیر است.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا