فال عشق دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲

طالع بینی عشق تمام ماه‌ها برای 17 مهر 1402. شما در این روز چگونه عاشق خواهید شد؟

به گزارش پارسینه پلاس، بخش اول این طالع بینی برای افراد متاهل و بخش دوم یک راهنمایی دوستانه به مجردهاست!

فروردین

گروه ترجمه وقت صبح: به شما پیشنهاد می‌شود تا میان عقل و احساسات خود در این رابطه عاشقانه تعادل برقرار کنید. گفت و گو و همدلی برای زنده نگه داشتن یک رابطه عاشقانه پایدار و سالم ضروری است.

فال عشق امروز به شما پیشنهاد می‌دهد تا در میان کسانی که معیارها و اخلاقیات مشابهی با شما دارند به دنبال عشق بگردید. این شباهت‌ها باعث بوجود آمدن یک رابطه عاشقانه زیبا و بلند مدت خواهند شد.

اردیبهشت

پیش از آن که مشکلات شخصی و کمبود اعتماد به نفستان به رابطه عاشقانه شما صدمه بزند بر روی آن‌ها کار کنید. ترس‌های شما باعث بوجود آمدن مشکلاتی غیرضروری با شریک احساسیتان شده است. بجای آزار دادن آن‌ها با نگرانی‌های بی‌دلیلتان تلاش کنید تا خود به تنهایی به این مشکلات بپردازید.

فال عشق امروز به شما پیشنهاد می‌دهد تا از فرد خاصی که در زندگی خود دارید غافل نشوید. با این حال آگاه باشید که فشار بیش از اندازه روی این فرد نگذارید. بگذارید خودش در زمان مناسب به شما نزدیک شود. احترام گذاشتن به حریم شخصی و زمان او باعث می‌شود رابطه سالم‌تری داشته باشید.

خرداد

فال عشق امروز به شما پیشنهاد می‌دهد تا از روز فوق‌العاده‌ای که در پیش دارید کمال استفاده را ببرید. امروز شما و شریک احساسیتان از اینکه کنار یکدیگر بودن احساس خوش شانسی می‌کنید. از هر لحظه‌ای که کنار هم میگذرانید لذت ببرید. قدردانی و خوشحالی ارتباط شما را قوی‌تر می‌کند.

شما امروز شخص خاصی را ملاقات خواهید کرد. به احساسات خود اجازه دهید تا شما را پیش ببرند. کاری که قلبتان می‌گوید را انجام دهید. از آشنایی با یک فرد جدید و دنبال کردن غریزه خود در راه عشق نترسید.

تیر

شما قصد دارید با شریک زندگی خود همخانه شوید. چنین تصمیم مهمی به هر دو نفر شما نیاز دارد. در کنار هم بنشینید و در مورد آن بحث کنید. امروز روز خوبی برای ارتباطات آزاد و صادقانه است.

فال عشق به شما توصیه می‌کند که مستقل‌تر باشید و تصمیمات را خودتان را بگیرید. البته، طبیعی است که از دیگران مشاوره بخواهید. در پایان این زندگی شماست. بنابراین انتخاب آخر برای شماست. آنچه را که احساس می‌کنید برای شما مناسب است، انتخاب کنید.

مرداد

فال عشق روزانه به شما توصیه می‌کند که قلب خود را دنبال کنید. رابطه به این معنی نیست که تمام زمان آزاد خود را در کنار همدیگر بگذرانید. شما باید از تنهایی خود نیز لذت ببرید و کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال می‌کند.

از خوبی‌های زندگی مجردی غافل نشوید! لازم نیست تمام کارها و تصمیم‌های خود را برای فرد دیگری توضیح بدهید. از این زمان استفاده کنید تا هر کاری را که به آن علاقه دارید در آزادی کامل انجام دهید.

شهریور

بهتر است امروز ذهن خود را مشغول نگه دارید. افکار غیرضروری زمان و انرژی زیادی از شما می‌گیرند. رابطه عاشقانه شما در مسیر درستی قرار دارد. به خاطر داشته باشید که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

امروز برای اندیشیدن بسیار مناسب است. افکار اضافی و شک‌های خود از بین ببرید. تنها در این صورت است که می‌توانید تصمیماتی درست بگیرید و در زندگی پیشرفت کنید.

مهر

امروز بهتر است شریک احساسی خود را غافلگیر کنید. شما به مناسبت خاصی برای اینکار نیاز ندارید. به عشق زندگیتان هدیه‌ای بدهید که یادآور لحظات شیرین زندگی مشترک شما باشد. این ایده‌ای جذاب برای قوی کردن رابطه احساسی میان شماست.

به هیچکس و هیچ چیز اجازه دخالت در هدف‌های شخصی زندگیتان را ندهید. فرد جدیدی وارد زندگی شما خواهد شد. با این حال به خاطر داشته باشید که شما باید نیازها و اهداف خودتان را بر هر چیز دیگری ترجیح دهید.

آبان

فال عشق به شما هشدار می‌دهد که روز سختی در زندگی احساسی خود پیش رو دارید. دوری از شریکتان باعث دلتنگی بسیار زیاد شما شده است. شما امروز بسیار احساساتی و تاثیرپذیر خواهید بود.

احتمال بازگشت دوباره فردی به زندگی شما وجود دارد. این شرایط جدید باعث تعجب شما خواهد شد زیرا این فرد تغییر بسیاری کرده است و تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت. ذهن و قلب خود را بر روی شانس دوباره باز کیند.

آذر

پیش از صحبت درباره مسائل مهم و حساس زندگیتان کمی صبر کنید. صحبت کردن درباره آن‌ها در حال حاضر برای شما جدال و تنش غیرضروری به همراه خواهد داشت. اجازه بدهید تا شرایط آرام شود و سپس زمانی مناسب برای صحبت درباره این مسائل پیدا کنید.

در زندگی عاشقانه خود عجله نداشته باشید. در مسائل احساسی آرام پیش بروید و با عجله تصمیم نگیرید. پیش از ادامه دادن این مسیر درباره آنچه که واقعا می‌خواهید به خوبی فکر کنید.

دی

امروز شما بیش از همیشه درباره عشق زندگیتان حساس خواهید بود. شما می‌خواهید تمام بخش‌های این رابطه به خوبی پیش برود. از این انرژی مثبت برای قوی‌تر کردن احساس میان خود و شریکتان استفاده کنید. اطمینان پیدا کنید که هر دوی شما از وضعیت خوشحال هستید.

به زودی آنچه که از عشق می‌خواهید را دریافت خواهید کرد. جهان می‌خواهد از شما برای تلاشتان و عشقی که در قلب خود دارید قدردانی کند. برای فرصت‌های عشقی جدیدی که شما را غرق در شادی خواهند کرد، آماده باشید.

بهمن

گفت و گو و ارتباط بخش مهمی از یک رابطه عاشقانه است. فال عشق امروز به شما پیشنهاد می‌دهد که درباره این موضوع با هوش و ذکاوت رفتار کنید. برای صحبت کردن با شریکتان زمانی مناسب انتخاب کنید. حل کردن مشکلات و در میان گذاشتن افکارتان به شما اجازه می‌دهد تا به شریک احساسی خود نزدیک‌تر شوید.

امروز به فردی جدید جذب خواهید شد. فردی که پیش از این انتظارش را نداشتید. گاهی اوقات عشق زمانی که اصلا انتظارش را ندارید پیدا می‌شود. از ارتباطات و فرصت‌های جدید استقبال کنید.

اسفند

فال عشق به شما پیشنهاد می‌کند تا در لحظه زندگی کنید و از رابطه عاشقانه خود لذت ببرید. گاهی اوقات اضطراب بیش از اندازه درباره آینده تنها باعث بوجود آمدن مشکلات غیرضروری می‌شود. قدردان عشقی باشید که الان در زندگی خود دارید و به آن اهمیت بدهید.

به پشیمانی‌های گذشته فکر نکنید. بجای زندگی در خواب و خیال، در حال لذت ببرید و به دنبال فرصت‌هایی برای پیشرفت و یافتن خوشحالی در هر آنچه که حالا در اختیار شما است، باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا