فرزاد فرزین، اِزَل شد، تن و بدن ترکیه و ایران لرزید

در سراسر جهان، هنرمندان علاوه بر حوزه اصلی فعالیت خود گاها به سایر حوزه‌ها نیز نیم نگاهی دارند.

به گزارش پارسینه پلاس، در سراسر جهان، هنرمندان علاوه بر حوزه اصلی فعالیت خود گاها به سایر حوزه‌ها هم نیم نگاهی دارند. مثل برخی هنرمندان مشهور مانند لیدی گاگا، جنیفر لوپز که هم در عرصه تصویر و هم خوانندگی فعالیت خود را به شکلی حرفه‌ای دنبال می‌کنند. در ایرانِ پیش از انقلاب هم این موارد به وفور یافت می‌شد، مثل: فائقه آتشین یا شهرام شب‌پره که علاوه بر خوانندگی در بازیگری نیز آثار موفقی را از خود به یادگار گذاشتند.

این روزها فرزاد فرزین در کنار خوانندگی و پس از بازی در نقش‌های فرعی حالا به نقش اصلی یکی از سریال‌های نمایش خانگی رسیده. «آرشام یکتا» در قطب شمال که مثل سریال ترکی «ازل» اقتباسی از رمان مشهور کنت مونت کریستوی الکساندر دوماست، قرار است شمایل یک فرد تمامیت‌خواه و قلدرمآب را نشان دهد، اما چه حیف که این کاراکتر به لحاظ پرداخت با ایرادات به شدت اساسی روبروست. او البته در عین حال می‌خواهد بامرام و با معرفت نیز جلوه کند و انگار روی این وجه بازی‌اش اصرار بیش از اندازه دارد. شاید فرزاد فرزینِ بازیگر پس از چند سال حضور مقابل دوربین هنوز نتوانسته آن چه که باید، باشد، مسیر بازیگری او تخت و یکنواخت و فاقد خلاقیت است.

نکته قابل تامل دیگری که درباره فرزین وجود دارد، این است که کم دارد به یک «همه کاره و هیچ‌کاره» تبدیل میشود. خب ما فرزین را با خوانندگی می‌شناختیم و بعدا او را مقابل دوربین دیدیم. اما حالا و این روزها او نه به اندازه کافی خواننده است و نه به اندازه قابل قبولی، بازیگر! او را حالا علاوه بر ویدئوهای کنسرت‌هایش با ویدیوهای بگومگویش با علیرضا بیرانوند در برنامه مافیا می‌بینیم. انگار یک «امتیازِ نانوشته» برای برخی هنرمندان تعریف شده که اگر در چند حوزه مختلف حضور نداشته باشند، آن امتیاز را کسب نمی‌کنند. درباره فرزاد فرزین شاید می‌توان گفت که در کار موسیقی، هنرمندی توانمند با صدایی متناسب با سلیقه عموم مخاطبان قلمداد می‌شود و حتی در ژانر پاپ صاحب سبک است. اما آیا در حوزه‌های دیگر هم به اندازه موسیقی و خوانندگی موفق بوده است؟

فرزاد فرزین، اِزَل شد، تن و بدن ترکیه و ایران لرزید

فرزاد فرزینِ دوست‌داشتنی را با «ماه عسل» و تیتراژهایی مثل «خداحافظ بچه» به یاد داریم. او شاید توان و. یا حتی استعداد کافی برای این فضاهای تازه را ندارد و اصلا کاش همان خوانندگی را جدی‌تر ادامه دهد. ما خوشحال می‌شویم اگر نامش را به جای بازیگر در مانکن، نیوکمپ، ملکه گدایان و قطب شمال صرفا در جایگاه خواننده اثر ببینیم. به خدا به خاطر خودتان می‌گوییم فرزاد جان. باور کنید.

مخاطبان درباره ژست این‌روزهای فرزاد فررزین چه می‌گویند؟

فاطمه ترکاشوند، روزنامه‌نگار: احتمال قوی فرزاد فرزین پول می‌ده براش نقش آدم بامرام و معرفت بنویسن. فعلا سری سریال‌های ایشون پرچم کیمیایی‌بازی رو توی جریان فیلمسازی بدنه بالا نگه داشته؛ البته با کیفیت به مراتب نازل‌تر. مخاطب خودش رو هم داره به نظر میاد مردم ایران آخرشم‌ این تم و چهره‌هاش رو دوست دارن.

فخرالملوک: جناب فرزاد فرزین به زور بتونه خواننده خوبی باشه، دیگه بازیگر نیست که شما اومدی نقش اصلی فیلم رو دادی بهش. به خدا سریال ترکی‌ها شرف داره.

فرزاد فرزین، اِزَل شد، تن و بدن ترکیه و ایران لرزید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا