فرم‌ بینی با خصوصیات اخلاقی افراد ارتباط دارد

داشتن بینی خمیده اغلب نشان دهنده‌ی استراتژیک بودن یک فرد است و نشان می‌دهد که یک شخص از روحیه‌ی کارآفرینی برخوردار است.

به گزارش پارسینه پلاس، کسانی که بینی کوتاهی دارند معمولاً از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند. آن‌ها علاقه‌ی ویژه‌ای به آزادی دارند، اما می‌توانند حسود باشند.

۱- بینی رومی

کسانی که این نوع بینی کشیده و سر پایین را دارند، شجاع اند، از قدرت تصمیم گیری برخوردارند و می‌توانند درباره‌ی مسائل به طور واضح فکر کنند. آن‌ها افراد بسیار بلند پروازی هم هستند و شیفته‌ی چالش اند. دستیابی به موفقیت با رسیدن به میانسالی برای آن‌ها امری عادی است.

۲- بینی کوتاه

کسانی که بینی کوتاهی دارند معمولاً از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند. آن‌ها علاقه‌ی ویژه‌ای به آزادی دارند، اما می‌توانند حسود باشند.

۳ بینی خمیده

داشتن بینی خمیده اغلب نشان دهنده‌ی استراتژیک بودن یک فرد است. علاوه بر این، نشان می‌دهد که یک شخص از روحیه‌ی کارآفرینی برخوردار است و انگیزه‌ی روانی و استقامت زیادی دارد.

۴- بینی تخت

کسانی که چنین بینی کوچک و سربالایی دارند که اغلب، حفره‌های آن دیده می‌شود، شاید ادعا کنند که درباره‌ی دنیا و آدم‌ها چیز‌های زیادی می‌دانند، اما در حقیقت، افراد بی خیالی هستند، امری که گاهی آن‌ها را به دردسر می‌اندازد.

۵- بینی سر بالا

بینی سر بالا شبیه به بینی تخت است. با این حال، نوک آن عمودی و گرد است. داشتن این نوع بینی اغلب به این معنی است که فرد اهل عمل، قابل اعتماد و میانه رو است.

۶- بینی یونانی

کسانی که بینی صاف و مستقیمی دارند، معمولاً صبورند و می‌توانند به طور واضح درباره‌ی مسائل فکر کنند. آن‌ها برای رسیدن به اهداف خود ثابت قدم اند و قابل اتکا محسوب می‌شوند.

۷- بینی عقابی

بینی عقابی میان کسانی که رایج است که آرزوی موفقیت دارند. زنانی که بینی عقابی دارند می‌توانند در زمینه‌ی تحصیلات از بقیه پیشی یگیرند و ممکن است از حس ششم قوی‌ای هم برای یافتن فرصت‌های خوب تجاری برخوردار باشند.

۸- بینی گوشتی

کسانی که بینی گوشتی دارند معمولاً دست و دلباز، احساسی و حساس، اما در عین حال، محتاط اند. در زندگی شخصی، آن‌ها مشتاق کمک به دیگران اند.

زنانی که از این نوع بینی برخوردارند می‌توانند در رشته‌ی اقتصاد خانه (که با اقتصاد و مدیریت خانه، خانواده و جامعه مربوط است) و دیگر رشته‌های مرتبط مانند هتل داری بسیار رشد کنند.

۹- بینی قوزدار

بینی قوزدار شاید فردا را قوی و مصمم نشان دهد، اما کسانی که این نوع بینی را دارند معمولاً بسیار دست و دلبازند.

۱۰- بینی تخت

داشتن بینی تخت به این معنی است که فرد از انواع مختلفی از توانایی‌ها برخوردار است و شیفته‌ی تفریح و خوشگذرانی است. این افراد را حتی اگر خیلی خوب هم نشناسید، به نظر می‌آیند که نگاه خوش بینانه‌ای به زندگی دارند.

۱۱- بینی باریک

کسانی که بینی باریکی دارند از اعتماد به نفس برخوردارند. آن‌ها معمولاً مصمم و آسیب پذیرند و علاقه‌ی ویژه‌ای به مسائل معنوی دارند.

۱۲- بینی کشیده

کسانی که این نوع بینی را دارند معمولاً از درک زیادی در زمینه‌ی هنر و زیبایی شناسی برخوردارند. آن‌ها شخصیت مغرور، اما بی قراری دارند و تنهایی و خلوت را به شلوغی ترجیح می‌دهند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا