فوری/محدودیت‌های ترافیکی ‌جاده‌های شمال تمدید شد

سرهنگ جهانتاب رئیس پلیس راه مازندران اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی تا روز دوشنبه 23 بهمن در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش پارسینه، وی با اشاره به محدودیت‌های تردد موتور سیکلت افزود: تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۳ بهمن از جاده‌های هراز، کرج ـ چالوس و سوادکوه ممنوع است و تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع می‌باشد.

رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت‌های ترافیکی در جاده کندوان هم اشاره و تصریح کرد: با محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان روبه‌رو هستیم و این محدودیت‌ها در روز یکشنبه ۲۲ بهمن نیز اعمال می‌شود.

جهان‌تاب ادامه داد: محدودیت‌ها از ساعت ۱۲ از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به مقصد چالوس اعمال می‌شود. از ساعت ۱۳ نیز از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس ممنوعیت تردد داریم که طبق مقررات اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین اظهار کرد: از ساعت ۱۵ از سمت مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب مسیر یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام می یابد و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه خواهد شد.

وی درباره اعمال محدودیت تردد در محور کندوان از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه و دوشنبه ۲۰ و ۲۳ بهمن گفت: از ساعت ۱۴ از ابتدای آزادراه تهران – شمال اعمال ممنوعیت تردد به مقصد چالوس وجود دارد و از ساعت ۱۵ از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس انسداد کامل انجام می‌شود.

به گفته جهانتاب از ساعت ۱۷ نیز از مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب جاده یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت‌های ترافیکی جاده هراز نیز اشاره کرد و افزود: با افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روز‌های جمعه و شنبه و یکشنبه ۱۹، ۲۰ و ۲۲ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران درباره محدودیت‌های ترافیکی خودرو‌های سنگین نیز گفت: در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. در محور هراز نیز تردد تمامی تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است.

جهانتاب اظهار کرد: تردد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ از محور هراز ممنوع اعلام شده است و اجرای محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در جاده‌های استان خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هرگونه تردد در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل است.

وی بیان کرد: مسافران و رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راهها، انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا