فُک عجیبی که از مانیکور ناخن هایش لذت می برد

مانند بسیاری از حیوانات در باغ وحش، فک‌های بندرگاه همگی برای کوتاه کردن داوطلبانه ناخن‌ها آموزش دیده‌اند

به گزارش سبک ایده آل به نقل از فرارو، یک فک بندرگاه در باغ وحش سنت لوئیس در ایالت میسوری اخیراً ناخن‌های خود را کوتاه کرده است.

ویدئویی که توسط باغ وحش به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد که فک بندرگاه بی‌حرکت در حالی که سرش روی یک ابزار تمرینی است و باله‌اش دراز است نگهبان باغ وحش هر یک از ناخن‌هایش را کوتاه می‌کند.

باغ وحش در ذیل این ویدئو نوشت: مانند بسیاری از حیوانات در باغ وحش، فک‌های بندرگاه همگی برای کوتاه کردن داوطلبانه ناخن‌ها آموزش دیده‌اند. این به نگهبانان اجازه می‌دهد تا سلامت باله‌های آن‌ها را کنترل کنند و به حفظ طول ناخن‌های خود کمک کنند.

فک بندرگاه همچنین به عنوان فک معمولی شناخته می‌شود، در امتداد سواحل دریایی معتدل و قطب شمال در نیمکره شمالی یافت می‌شود.

یک فک بالغ می‌تواند به طول ۱.۸۵ متر (۶.۱ فوت) و وزن تا ۱۶۸ کیلوگرم (۳۷۰ پوند) برسد. ماده‌ها بیشتر از نر‌ها عمر می‌کنند (۳۰-۳۵ سال در مقابل ۲۰-۲۵ سال). ماده‌ها پس از ۹ ماهه بارداری یک توله را به دنیا می‌آورند که به تنهایی از آن مراقبت می‌کنند. توله‌ها می‌توانند تا ۱۶ کیلوگرم وزن داشته باشند و می‌توانند ظرف چند ساعت پس از تولد شنا و شیرجه بزنند. آن‌ها به سرعت در شیر پرچرب مادرشان رشد می‌کنند و پس از چهار تا شش هفته از شیر گرفته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا